HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 104
16 бер. 16:27 |

Оголошення щодо курсу

Автор
(0 )

         Левіт інститут міжнародного розвитку запрошує бажаючих на лекції та практичні трейнінги згідно з навчальним планом, розміщеним на вебсайті Інституту www.leavittinstitute.org. Усіх студентів та викладачів, що ще не пройшли попереднє опитування другого семестру, просимо відповісти на запитання за формою і уважно прочитати наше оголошення на головній сторінці сайту.

         У Вас є ще один день: анкету опитування можна заповнити до 17 березня. Першу лекцію другого двотижневого періоду проводитиме 15 березня в ауд. 263 (з 13.05 до 14.25) Джеймс МакКонкі. 

         Джеймс МакКонкі очолює юридичну фірму Принц Ітс в Юті. Його цікавлять в основному цивільні та комерційні справи, спори щодо контрактів, комерційних угод, торгових марок та недобросовісних ділових операцій. Отримав ступінь доктора права в університеті Джорджа Вашингтона у 1999 році, також навчався у центрі міжнародних правових студій у Зальцбурзі, Австрія.

         Джеймс МакКонкі - засновник і член правління Фундації Уоллес Торонто, благодійної організації, що здійснює гуманітарні та навчальні проекти у Чеській та Словацькій республіках.

         Джеймс МакКонкі - адвокат з високим рейтингом. Utah Business Magazine назвав його представником “Правничої еліти” штату Юта. Пан МакКонкі має ліцензію на здійснення адвокатської практики у судах штату та федеральних судах Юти.

20480 Останнє редагування 05 квіт. 10:06 |

Коментарі