HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 104

Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition 2013

(0 )

15-17 лютого 2013 року відбулись національні раунди конкурсу імені Джесапа. Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition - це наймасштабніший у світі конкурс для студентів-правників, що являє собою моделювання засідання Міжнародного Суду ООН. В цьому році студенти готували письмові меморандуми та усні аргументи по справі, що стосувалася фактичних та юридичних наслідків зміни клімату та їх впливу на існування держави, міграції та зовнішнього боргу держави.

Команда юридичного факультету, до складу якої ввійшли Катерина Мельник (2 курс магістратури), Анастасія Воронова (3 курс), Владислав Курилко (3 курс) та Віталій Майнарович (3 курс), зайняла 3 місце (з 11 команд). Після 4 годинних суддівських перемовин щодо переможця півфіналу, команда юридичного факультету вимушена була зупинитися на етапі півфіналу національних раундів. Водночас, Анастасія Воронова увійшла до Топ-10 Ораторів конкурсу, а Владислав Курилко та Віталій Майнарович - до Топ-5, з понад 40 ораторів. 

Наразі, команда юридичного факультету очікує на відповідь від адміністратора змагань, International Law Student Association, щодо можливої участі у міжнародних раундах у Вашингтоні, США, в якості "exhibition team".

Ми щиро вітаємо команду із вже серйозним результатом і сподіваємось, що наші студенти отримають можливість поринути у глобальний вир міжнародного права у Вашингтоні.  

27213 Останнє редагування 26 черв. 00:13 |

Коментарі