HONOR ET GLORIA, UTILITAS

08 трав. 11:41 |

Реєстрація на складання ЄВІ і ЄФВВ в магістратуру 2019

(0 )

До уваги вступників ОР «Магістр» спеціальності 081 Право 2019 року!

Реєстрація вступників юридичного факультету ОР «Магістр» спеціальності 081 Право для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) і єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) у формі ЗНО буде проходити в ауд. 144 головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 13 травня до 18:00 03 червня 2019 року (адреса: Київ, вул. Володимирська 60).

Реєстрація і складання ЄФВВ, ЄВІ не заміняє подання заяви про вступ на навчання за ОР «Магістр» і є самостійною обов’язковою дією з боку вступника, яка необхідна для складання вступного випробування у формі ЗНО.

Таким чином, вступник повинен в період з 10 липня до 23 липня 2019 року подати заяву про вступ на навчання до відбіркової комісії юридичного факультету за адресою: Київ, просп. академіка Глушкова 4Е, навчальний корпус механіко-математичного факультету.

В заяві про вступ вступник повинен визначити:

 1. Освітню програму, на якій бажає навчатися
  • Право, денна або заочна форма навчання
  • Інтелектуальна власність, денна або заочна форма навчання
  • Програма подвійного дипломування з унівеситетом Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва), денна форма навчання
  • Право на основі диплому ОКР Спеціаліст, заочна форма навчання
 2. Форму навчання:
  • Денна – тривалість 1 рік 9 місяців
  • Заочна – тривалість 1 рік 4 місяці
 3. Джерело фінансування навчання:
  • За рахунок коштів державного бюджету або коштів фізичних чи юридичних осіб
  • Виключно за рахунок коштів державного бюджету
  • Виключно за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб
 4. Пріоритет поданої заяви, найвищим з яких є 1
 5. Потреба в гуртожитку

Період прийому заяв і документів від категорії осіб, щодо яких застосовуються спеціальні умови участі в конкурсному відборі на здобуття вищої освіти, тобто таких які вступають на основі вступних іспитів, що проводить Університет: ауд. 261 головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 17 до 25 червня 2019 року.

Порядок організації і проведення вступних випробувань для вступників ОР Магістр у формі ЗНО:

https://mon.gov.ua./storage/app/uploads/public/5cc/aea/8c9/5ccaea8c9c25f462382081.pdf

Пам'ятка вступнику

До уваги вступників, які здійснюють вступ на навчання за ОР «Магістр» спеціальності 081 Право на основі ОС бакалавр, спеціаліст, магістр,
здобутого за іншою спеціальністю

Необхідною умовою для участі в конкурсі на навчання за ОР магістр спеціальності 081 Право є складання додаткового фахового вступного випробування.

Для вступників, які бажають складати додаткове фахове вступне випробування 31 травня 2019 року, реєстрація для складання додаткового фахового вступного випробування буде проходити в ауд. 261 головного навчального корпусу в період з 13 до 31 травня 2019 року (адреса: Київ, вул. Володимирська, 60).

Для вступників, які бажають складати додаткове фахове вступне випробування 26 липня 2019 року, реєстрація для складання додаткового фахового вступного випробування буде проходити під час подання заяви про вступ на навчання в період з 10 до 23 липня 2019 року (адреса: Київ, просп. академіка Глушкова, 4Е, навчальний корпус механіко-математичного факультету).

Складання додаткового фахового вступного випробування відбудеться 31 травня і 26 липня 2019 року. Складання 26 липня призначене для вступників ОР «Магістр» на основі ОР «Бакалавр» за іншою спеціальністю, які склали ЄФВВ і ЄВІ і не складали додаткового фахового вступного випробування 31 травня.

1858

Коментарі