HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 62

28 травня відбулася традиційна зустріч випускників юридичного факультету 1956-го року разом з молодим поколінням студентів та адміністрацією

(0 )

28 травня відбулася традиційна зустріч випускників юридичного факультету 1956-го року разом з молодим поколінням студентів та адміністрацією.

Шістдесят років минуло з того часу, як колишні студенти залишили стіни рідної alma-mater. Їх залишилося всього восьмеро, серед яких особливої шани заслуговує Неля Борисівна — місяць тому їй виповнилось 90 років. Випускники ще тоді пообіцяли один одному щороку збиратися, до поки не залишиться остання людина. «У нас є традиція й ми пишаємося нею. Це рекомендую й молодому поколінню», - саме так почав свій виступ один з випускників факультету.

Гостей радо зустрічали студенти та адміністрація, зробили фото на пам’ять біля стін рідного Червоного корпусу, а вокальна студія приємно порадувала виконанням зворушливих пісень.

І ось вкорте вони зібралися разом, за спільним столом, щоб пригадати минуле та поділитися з молодим поколінням власними історіями життя. Випускники розповідали про інші часи, невідомі нам: «Єдине, що було — це суп і хліб, у друга іноді був шматок сала, - згадували випускники. «Важкі були часи, але плодотворні, бо було палке бажання вчитися». Зустрілися аби просто побачити один одного й переконатися, що все добре, аби знову, як і шістдесят років тому, переступити поріг рідного факультету й зробити це разом. Факультет завжди радий прийняти таких поважних й важливих для всіх нас гостей.

Шлях цих людей — це шлях подвигів. В них немає брендових речей, але є нагороди. Ці люди дійсно працювали задля суспільних інтересів. Їх життя — це вже ціла історія, а отже цьому факультету є на кого рівнятися.

 

4 

4 

4 

4

 Матеріал підготувала Анна Косяк

 

 

9522 Останнє редагування 29 трав. 11:18 |

Коментарі