HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 62
JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 66
Ост-Вест НетсВерк

Ост-Вест НетсВерк (5)

 

ostwestnetzwerk

• Студенти лише юридичних факультетів;
• 8 учасників з КНУ ім.. Тараса Шевченка, 2 учасника з ЛНУ ім.. Івана Франка;
• знання німецької мови на рівні В2-С1;
• вільна розмовна німецька мова;
• високий рівень комунікативних навичок;
• вміння грамотно формулювати свою позицію;
• на конференції потрібно буде написати семінарську роботу німецькою мовою, тому однією із головних умов є відповідальність, уважність та активна участь.

ОБОВ’ЯЗКОВА попередня реєстрація на проходження відбору за телефонами:


Організатори конференції

Ігнатович Катерина 093 715 55 80

Автух Анастасія 093 953 84 13

 

ВІДБІР БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ 7 КВІТНЯ. Усім зареєстрованим учасникам буде повідомлено аудиторію проведення заходу.

Додаткова інформація:
1. Дата проведення конференції: 03.08.2015-17.08.2015;
2. місце проведення конференції: Київ-Берлін.

 

Ось і завершив свою роботу третій, вже традиційний, науково-практичний семінар з кримінального права та процесу «Ost-West Netzwerk 2013», який проводиться в рамках двостороннього обміну студентами-правниками юридичних факультетів  Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Берлінського університету імені Гумбольта. 

Уже вдруге на нашому факультеті пройшов науковий семінар в рамках двостороннього проекту по обміну студентами–правниками Netzwerk Ost-West 2012 між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Гумбольдтським університетом Берліна. З 12 по 26 серпня 2012 року 10 учасників з України та 10 учасників з Німеччини дискутували та презентували свої роботи на загальну тематику семінару «Актуальні проблеми кримінального та кримінально-процесуального права». Юридичний факультет нашого університету представляли: Дубенська Ірина, Макарчук Мирослава, Жук Дарія (студентки 2 курсу), Ілюшина Тетяна, Мокродій Діна, (студентки 3 курсу), Сидоренко Олена (студентка 3 курсу заочної форми навчання), Бойко Поліна, Коваль Ростислав (студенти 4 курсу), Шурин Олена (студентка 2 курсу магістратури) та Гайдоба Ганна (випускниця юридичного факультету 2012 року). Допомогу учасникам в написанні робіт та підготовці виступів здійснювали наукові супровідники семінару – тютори – Калініченко Вікторія та Качан Ада Анастасія, а організацією семінару в 2012 році займались Гандзюк Ірина та Мірко Альона.

Семінар проходив в два етапи. Спочатку гостей з Німеччини приймав наш рідний факультет. Знайомство між учасниками розпочалося 12 серпня на спільній вечері, а офіційне відкриття семінару відбулося вже наступного дня. Учасників проекту привітав заступник декана юридичного факультету з міжнародних зв’язків Анатолій Миколайович Мірошниченко, який побажав усім плідної роботи і приємного перебування в Києві.

І так, робота розпочалася…Кожного дня учасники старанно готувалися до презентації своїх робіт, доповідали про актуальні проблеми кримінального та кримінально-процесуального права в Україні та Німеччині, розпалювали жваві дискусії, дізнавалися багато нового від своїх іноземних колег і ділилися власними знаннями. Та окрім роботи на семінарі, всіх чекала також цікава культурна програма. Так, учасники семінару мали нагоду відвідати Верховну Раду України, Національну філармонію України, поспілкуватися з Національним координатором проектів ОБСЄ в Україні, побачити багато цікавих виставок та визначних місць Києва. Не зважаючи на не досить привітну погоду, всі були дуже задоволені проведеним часом в Києві. Та тиждень минув і настав час пакувати валізи.

Німеччина! Берлін зустрів наших студентів гарячим літнім сонцем. Здавалося хороша погода не сприятиме роботі в університетській аудиторії, але це жодним чином не вплинуло на результати молодих науковців. Окрім обговорення проблем на загальну тематику, в рамках семінару проводився мут-корт, що вимагало від учасників концентрації уваги та швидкого реагування на підняті проблемні питання. Усі учасники показали гострий розум, відмінні ораторські здібності та залишилися задоволеними проведеним мут–кортом.

Німецькі організатори підготували безліч цікавих екскурсій та заходів. Учасники семінару відвідали Німецький Бундестаг, Будинок Федерального канцлера, пограли в міні-гольф та багато іншого. Але, мабуть, найбільше враження на всіх справили відвідання в’язниці та участь в судовому засіданні, що було цікаво та дуже пізнавально для майбутніх юристів.

Два тижні пройшли дуже швидко! Семінар закінчився, роботу зроблено, пора повертатися додому. Зі смутком усі прощалися з людьми, з якими разом прожили здавалося такий короткий час, якого, однак, було достатньо, щоб знайти нових друзів. Та кожен з українських студентів повіз з собою нові знання, приємні враження і бажання повернутися знову сюди…в атмосферу Netzwerk…і можливо уже навіть наступного року в якості організатора або тютора нового семінару!

Організатор проекту Netzwerk Ost-West 2012
Ірина Гандзюк

З 2010 року стартував Netzwerk Ost-West - двосторонній проект обміну студентами-правниками між юридичними факультетами Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Humboldt Universitaet zu Berlin, за організаційної підпримки Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету Київського національного університету імені ТарасаШевченка.

16.08.2011 р. у Берліні закінчив свою роботу перший Німецько- український науково-практичний семінар «Кримінальне право під впливом Конституції та Європейської конвенції з прав людини», в якому взяли участь 10 студентів нашого факультету.

За його результатами учасникам було видано сертифікати загальноєвропейського зразка на 4 та 8 ECTS-пунктів, які можуть бути використані студентами під час вступу на магістратуру до провідних вишів країн ЄС.

У серпні 2012 року пройде другий за ліком семінар, а його тематика знову буде присвячена кримінальному праву. Набір студентів для участі у семінарі розпочнеться з початку 2012 року.

Один зі студентів-організаторів семінару вже відомий. Потрібно ще одного студента як співорганізатора.

Вимоги до кандидатури:

1) знання німецької мови не нижче рівня B1 (бажано, щоб були підтверджені відповідним сертифікатом чи дипломом);

2) досвід організації різноманітних науково-практичних заходів, у т.ч. конференцій, семінарів, круглих столів.

Бажаючих просимо звертатися на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Участь у проекті безкоштовна.

З повагою,
Наукове товариство студентів та аспірантів
Юридичного факультету

26 груд. 20:47 |

Ост-Вест НетсВерк

Автор

Науковий обмін з Університетом ім. Гумбольдта, Берлін

З 2010 року стартував Ost-West-Netzwerk - двосторонній проект обміну студентами-правниками між юридичними факультетами Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та Humboldt Universitaet zu Berlin. Наразі йдуть організаційні домовленості та підготовка студентами своїх наукових досліджень.

За результатами 2-тижневого наукового семінару, який відбудеться у серпні в 2 етапи – у Києві та Берліні, учасникам будуть видані сертифікати на 4 або 8 ECTS-пунктів.

Наукові семінари такого типу є загальнообов'язковою складовою підготовки студентів-правників ЄС згідно із вимогами Болонського процесу.

Участь у програмі безкоштовна. За додатковою інформацією звертатися до:

  • заступника декана з міжнародної співпраці Мірошниченка Анатолія Миколайовича (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.);
  • координатора проекту на 2011 рік Качан Ади (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Journal Netzwerk Ost-West 2012

Netzwerk Ost-West 2012 на юридичному факультеті