HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 62
Стажування в Європарламенті

Стажування в Європарламенті (2)

З 27 лютого до 27 квітня 2012 року студент 1 курсу денної форми навчання (ОКР «Магістр) Андрій Романчук був учасником програми стажування в Європейському парламенті, який пропонує пройти депутат Європейського парламенту від Польщі Марек Сівець. Дана програма включала в себе 2 місяці стажування в офісі депутата, з 09:00 до 17:00 кожного робочого дня.

До основних напрямків обов'язків відносились: - Ознаймлення та дослідження роботи структурних одиниць Європейського парламенту, зокрема, таких як Комітет зарубіжних відносин (Committee of Foreign Affairs), Група прогресивного альянсу Соціалістів та Демократів (Group of the Progressive Alliance of Socialists and Democrats). - Прийняття участі на заходах (конференції, прес-конференції, семінари) які пов'язані з Україною. - Комунікація з україномовними та російськомовними партнерами. - Ознайомлення та моніторинг щоденної інформації та інших документів, щодо України (наприклад Брифінг, щодо України за 2012 рік). - Загальна адміністративна підтримка (моніторинг та відповідь на e-mail, пошук спецільної інформації для депутата)

Стажування було надзвичайно корисним, особлививо з точки зору розвитку комункаційних здібностей, розвитку глобальноішого погляду на правовідносини та відносини, які відбуваються в рамках Європейського парламенту та Європейських інституцій загалом. В рамках даного стажування є можливість відвідування маси заходів, зокрема пов'язаних з Україною. Завдяки розсилці повідомленнь з конференціями, семінарами, прес-конференціями, круглими столами і т.д. завжди можна формувати та планувати свій робочий тиждень заздалегіть.

Також є величезна можливість покращити розмовну практику іноземними мовами, адже в Брюсселі можливо знайти співрозмовника як мінімум на декілька десятків різних мов. Саме місто є фрацузькомовне, але місцеві жителі зазвичай знають від 3 до 7 різних мов. В Європарламенті зазвичай спілкування проходить на англійській, хоча досить не складно знайти співрозмовника і на рідній мові.

Також дуже цікавим для ознайомлення є веб-сайт Європарламенту, де можна віднайти масу цікавих документів, фактів і навіть онлайн трансляцію заходів, що поводяться в Європарламенті (http://www.europarl.europa.eu/).

Розпочинає свою дію Програма стажування студентів юридичного факультету в Європейському парламенті (м. Брюссель, Бельгія) у офісі депутата п. Марека Сівеця. Термін стажування – 2 місяці. Програма розрахована на 5 років. Стажерам виплачуватиметься стипендія, що покриватиме вартість проживання у м. Брюссель, надаватиметься допомога у поселенні. Переїзд до м. Брюссель та назад оплачується самостійно.

25 березня Марес Сівець особисто оголосив у Києві (див. фото) переможців першого відбору - ними стали Катерина Москаленко, що поїде до Брюселю вже у вересні цього року, Олександра Купрійчук та Ада Качан.

alt