HONOR ET GLORIA, UTILITAS

КУРС "Змагальний судовий процес та суд присяжних у США"

КУРС "Змагальний судовий процес та суд присяжних у США" (3)

         Левіт інститут міжнародного розвитку запрошує бажаючих на лекції та практичні трейнінги згідно з навчальним планом, розміщеним на вебсайті Інституту www.leavittinstitute.org. Усіх студентів та викладачів, що ще не пройшли попереднє опитування другого семестру, просимо відповісти на запитання за формою і уважно прочитати наше оголошення на головній сторінці сайту.

         У Вас є ще один день: анкету опитування можна заповнити до 17 березня. Першу лекцію другого двотижневого періоду проводитиме 15 березня в ауд. 263 (з 13.05 до 14.25) Джеймс МакКонкі. 

         Джеймс МакКонкі очолює юридичну фірму Принц Ітс в Юті. Його цікавлять в основному цивільні та комерційні справи, спори щодо контрактів, комерційних угод, торгових марок та недобросовісних ділових операцій. Отримав ступінь доктора права в університеті Джорджа Вашингтона у 1999 році, також навчався у центрі міжнародних правових студій у Зальцбурзі, Австрія.

         Джеймс МакКонкі - засновник і член правління Фундації Уоллес Торонто, благодійної організації, що здійснює гуманітарні та навчальні проекти у Чеській та Словацькій республіках.

         Джеймс МакКонкі - адвокат з високим рейтингом. Utah Business Magazine назвав його представником “Правничої еліти” штату Юта. Пан МакКонкі має ліцензію на здійснення адвокатської практики у судах штату та федеральних судах Юти.

The Leavitt Institute for International Development announces the start of the academic year  (Fall semester) on September 15 which we organize for 5th year  students in cooperation with the Department of Justice (head of the Department of Justice Doctor of Laws Svitlana Fursa). The class is scheduled for to start at 1p.m. on Wednesday and Thursday. Please refer here for the presentation of the course.

To learn more about us and the procedure for signing up for the course
visit our website at: http://www.leavittinstitute.org. You are requested to take the first Baseline Exam at:  http://www.leavittinstitute.org/resources/exam.html before you are enrolled. You can take it either in English or Ukrainian.