HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Команда юридичного факультету КНУ стала півфіналістом Міжнародного турніру з медіації

(3 )

З 8 по 11 березня 2016 року студенти юридичного факультету взяли участь у 15 Міжнародному турнірі з медіації, що відбувся за підтримки Міжнародної академії альтернативного вирішення спорів на базі Чиказького університету Лойола. Протягом 4 днів студенти прослухали лекції найкращих медіаторів з різних континентів, мали змогу попрактикувати медіацію з учасниками, які представили Велику Британію, Ірландію, Зімбабве, США, Сінгапур, Індію, Канаду та Польщу.

Команда у складі студентів Євгенія Шакотька (4 курс), Аліни Жук (1 курс ОР Магістр) та Ольги Безверхої (4 курс) гідно представила рідний університет, здобувши перемогу в іграх з іноземними командами з Сінгапуру, Великої Британії, Сполучених Штатів Америки та Ірландії.

У цьогорічних змаганнях взяли участь 52 команди. За підсумками 3 раундів команда стала однією із шести, що в запеклій боротьбі пройшли до півфіналу в повному складі, отримавши найвищі оцінки в категоріях "Адвокат/Клієнт" та "Медіатор". Крім того, Ольга Безверха отримала особисту відзнаку в категорії "Кращий медіатор".

Суддями було високо оцінено ентузіазм команди, надзвичайну креативність у пошуках альтернативних рішень та стратегії ведення переговорів. Протягом змагань команда активно працювала над пошуком партнерів. Ми раді повідомити Вам, що студенти юридичного факультету найближчим часом матимуть змогу долучитись до скайп-лекцій провідних медіаторів зі Сполучених Штатів. Слідкуйте за анонсами!

Вітаємо команду юридичного факультету з успішною участю в турнірі! Щиро бажаюємо успіху та нових перемог!

chicago1

chicago2

chicago3

chicago4

Статтю підготувала Ольга Безверха

8337 Останнє редагування 28 бер. 20:25 |

Коментарі