HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 104

Перемога юридичного факультету в Міжнародному правничому конкурсі імені В.М. Корецького

(1 Голосувати)

Перемога юридичного факультету в Міжнародному правничому конкурсі імені В.М. Корецького

В День 62 річниці з прийняття Загальної декларації прав людини у стінах Європейського університету (м. Київ) у рамках Всеукраїнського тижня права відбувся фінальний етап ІІ Міжнародного конкурсу імені В.М. Корецького, присвяченого проблемам міжнародного права. Конкурс складався з двох етапів – заочний (підготовка меморандуму на захист приватної особи або держави в Європейському суді з прав людини) та очний (імпровізоване засідання Європейського суду з прав людини). Мова Конкурсу – англійська.

Змагаючись у півфіналі із командою Одеської національної юридичної академії, а у фіналі із командою Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, команда юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка виборола перемогу.

Переможну команду склали студенти другого курсу магістратури Петро Залізняк, Владислав Рябенко та Артем Шаіпов. Команду переможців тренувала Олена Анатоліївна Шомпол (старший викладач кафедри трудового, земельного та екологічного права).

Особливо хочеться відзначити, що Головуючим суддею конкурсу був пан В'ячеслав Бігун – відомий правник, філософ права та перший Голова Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, за ініціативою якої організовано конкурс. Пан В'ячеслав, як людина яка брала участь у розгляді справ Європейським Судом, поділився із студентами досвідом захисту прав людини у Євросуді».

«Конкурси такого рівня повинні проводитися частіше, адже саме вони збирають відомих науковців, практиків та адвокатів у якості суддів, котрі знають особливості звернення і представлення інтересів у Європейському Суді та з радістю діляться своїм досвідом із молодими професіоналами. Понад це, лише такі конкурси уможливлюють чисту конкуренцію найкращих серед студентів, де можна демонструвати усю красу мистецтва риторики, чого, на жаль, не можна сказати про буденні судові засідання. Перемога нашої команди ще раз засвідчила високий професіоналізм викладацтва факультету. Щиро дякуємо Вам!»

Петро Залізняк

«Я дуже задоволений виступом нашої команди та радий перемозі! Особливо хочу відмітити суперників по фінальній частині: Одеську національну юридичну академію та Інститут міжнародних відносин. Жоден з них не був гірший за нас, а деякі може виступали і краще. Однак, саме командна гра вирішила фінальну долю переможного Кубку. Щиро дякую всім викладачам нашого факультету, що зробили дану перемогу можливою! Вітаю всіх наших студентів з перемогою юридичного факультету у Міжнародному правничому конкурсі імені В.М. Корецького!»

Владислав Рябенко

«Я пишаюсь нашим славетним юридичним факультетом та його талановитими викладачами. Особливу подяку від імені всієї команди висловлюю Олені Анатоліївні Шомпол, тренерська турбота якої стала запорукою нашої перемоги. Щиро вдячний за виявлену довіру представити юридичний факультет на Конкурсі такого рівня. Радий, що наша команда змогла виконати цю почесну місію гідно».

Артем Шаіпов

 

18465 Останнє редагування 15 квіт. 00:18 |

Коментарі