HONOR ET GLORIA, UTILITAS

03 вер. 09:02 |

Набір на англомовні програми

(2 )

Вдруге юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує набір на англомовні магістерські програми:

  1. LLM in Legal Practice;
  2. LLM in Human Rights.

Програма "Legal Practice" спрямована на формування у студентів навичок практикуючого юриста. Зокрема, в межах програми викладатимуться курси щодо юридичної практики у сфері кримінального права, публічного права; захисту інтересів клієнтів в Європейському суді з прав людини, тощо.

Детальніша інформація про програму знаходиться за цим посиланням.

Програма "Human Rights" має за мету надати грунтовні знання студентам, які зацікавлені у правозахисній діяльності. До навчального плану програми включено курси щодо участі Європейського суду з прав людини у механізмі захисту прав людини, верховенства права, тощо.

Детальніша інформація щодо програми - за цим посиланням.

Перевагами даних програм є менша кількість аудиторних занять, адже основний акцент в рамках LLM спрямовується на самостійну роботу студента. Навчання на англомовній програмі - це чудова можливість щоденно практикувати англійську мову та вдосконалити Legal English.

Окрім того, на даних спеціалізаціях викладають не лише українські, а й іноземні викладачі – носії мови, які діляться неоціненним досвідом практикування юриспруденції в інших системах права. Спілкування з іноземними юристами відкриває доступ до набагато ширшого кола можливостей, в першу чергу, щодо стажування чи участі в літніх школах закордоном.

Студії на LLM in Legal Practice та LLM in Human Rights – це можливість навчатись за іноземним зразком, не залишаючи стіни рідного університету!

Навчатися за програмами можуть студенти нашого факультету, зараховані на 1 курс магістратури (денне відділення). Усі бажаючі повинні до 6 вересня заповнити заяву, надіслати її електронну версію на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а оригінал подати до приймальної декана.

 

12207 Останнє редагування 03 вер. 09:14 |

Коментарі