HONOR ET GLORIA, UTILITAS

25 квіт. 19:54 |

22 квітня у гуртожитку №5 спробували поєднати непоєднуване...

(8 )

Рано чи пізно участь в Музичній студії СПЮФ призводить до того, що ти стаєш учасником якогось гурту, напевно, саме так знаходить свій вияв творчість: грати відомі пісні, безперечно, цікаво, проте ще цікавіше спробувати щось зробити самому, вкласти свою ідею, виплекати її і передати піснею саме тим, кому хочеться слухати і розуміти. Така ідея об'єднала декількох Ваших колег по спеціальності в групу, названу Image Effect.

Почали ми грати з листопада 2013 і були надзвичайно щасливі від того, що самі ж собі в Москві поставили високу планку, до якої постійно має тягнути, а в кінцевому результаті саме ту, яку треба перевершити. Першим кроком для цього стає альбом "Oxymoron", назва якого народилася з ідеї поєднати віддалені між собою речі в рамках одного проекту, але разом з тим, сьогоднішня новина не про це, а про те, як ми співали пісні з нього в гуртожитку №5.

22 квітня ми почали поєднувати непоєднуване з того, що підключали бас-гітару в класичні комп'ютерні колонки і починали наш відносно легенький виступ із жорсткої рифованої музики, яка змусила прокинутися нижні поверхи слухачів.

Приємно грати для друзів, котрих прийшло чимало в цей день, разом з Вами поспівали Другу ріку і поринули в нашу лірику. Так, зіграли пісні з нашого альбому, але прозвучало і чимало нових композицій, серед яких одну ми взагалі вперше публічно виконували. В цей вечір ми спробували поговорити з Вами піснею, сказати ті слова, які повинні звучати під музику вже тільки тому, що саме з таким емоційним забарвленням вони проносяться у головах. Маємо надію, що нам це вдалося, і класичні будні стали на мить яскравішими від того, що ми змогли так нестандартно провести цей вечір.

Ліричний екскурс від Романа Макарчука
Фото Ілони Болюбаш

imef2

21432

Коментарі