HONOR ET GLORIA, UTILITAS

29 груд. 16:31 |

Новий рік у дитячому будинку!

(0 )

І знову соціальний відділ юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка працює на користь суспільства )). В умовах підготовки до свята та напружених обставин у плані навчання, ми не забуваємо про свої обов’язки. Останнім маштабним заходом, який був проведений в період з 19 по 24 грудня 2011 року, була акція "Здійсни мрію дитини". Вона полягала в наступному: дітлахи, що мешкають у дитячому будинку «Любисток», на прохання учасників соцвідділу писали листи Діду Морозу, в яких вказували, що вони хочуть отримати на новий рік. У холі, при вході до "червоного" корпусу був поставлений стенд, на якому були вивішені імена та вік мешканців дитбудинку. Кожен студент мав можливість зірвати ім’я і зробити подарунок власноручно чи купити його, а потім передати нам, і цей подаруночок був би переданий вказаній дитинці. Юристи не байдуже віднеслись до цієї акції, дуже приємно було бачити, що імен на стенді стає все менше і менше. Добре, що кожен під свято Нового року хоче зробити щось приємне не лише своїм друзям, родичам та знайомим, а і тим, хто має менше уваги і потребує спілкування та душевної теплоти. Представники нашого відділу вкотре самі скористатлися можливістю зробити добру справу і також купили подарунки, серед яких були і футбольні м*ячі, і набори для вишивання, різні косметичні засоби для дівчаток, солодощі. До акції долучилися також студенти – історики та філологи.

Було узгоджено не просто віддати подарунки, а зробити невеличкий сюрприз: Дід Мороз (Сендзюк Василь, 1 курс) та Снігурочка (Пилипчук Іванка, 1 курс) розіграли невеличку сценку, в ході малят і привітали, і подарунками нагородили. Діти були задоволені, на їх обличчях сяяли щирі посмішки, вони відчули, що про них не забули. Це був неочікуваний сюрприз для всіх, адже студенти, що займалися акцією, намагалися створити дружню та веселу атмосферу свята. Діти не хотіли відпускати наших першокурсників, мало того, знову чекають нас у гості з новими сюрпризами, конкурсами та іграми.

Учасники соціального відділу хотіли б подякувати всім тим, хто не байдужий до подібних акцій, адже ми працюємо саме для вас, спрямовуємо ваші можливості на допомогу тим, хто цього потребує. Дуже дячні за співпрацю та активність! З наступаючим Новим роком!

P1010007

фото 1.

P1010018

фото 2.

Пилипчук Іванка,

учасник соціального відділу

Студентського парламенту

юридичного факультету

3012 Останнє редагування 04 квіт. 15:15 |

Коментарі