HONOR ET GLORIA, UTILITAS

26 лист. 18:46 |

Поїздка в дитячий будинок

(0 )

19 листопада 2011 року соціальний відділ Студентського парламенту юридичного факультету відвідав дитячий будинок «Любисток», що знаходиться у с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

На порозі нас зустрів директор – Жадан Микола Михайлович, який провів нас до будинку та показав де живуть, навчаються та відпочивають діти. З розповідей Миколи Михайловича ми дізналися, що цей дитячий будинок був заснований з його ініціативи та обладнаний спільними зусиллями багатьох волонтерів: його синів, друзів та сусідів, - заради доброї справи. Хоча приміщення і невелике, а побут досить скромний, діти знаходяться у теплі та затишку великої сім’ї, яку створив та підтримує її директор – Микола Михайлович.

На сьогоднішній день у даному дитячому будинку проживає 19 дітей віком від 7-17 років, з них 5 дівчаток та 14 хлопців. Як і в будь-якому колективі у них є свої радощі та свої незгоди. Усі вони різні та індивідуальні, кожен з них потребує окремого підходу, аби достукатись до його чи її серця та подарувати день радості в позбавленому батьківської опіки сирітському житті.

Незважаючи на похмуре небо та зимну погоду, діти зустріли нас посмішками та радістю в очах. Спочатку вони були сором’язливі, проте згодом, коли ми познайомилися та дізналися про їх інтереси, діти із задоволенням спілкувалися, грали у запропоновані ігри та конкурси. Ми не переставали дивуватися здібностям дітей. Так зокрема одним із конкурсів, що нами проводився, був «Режисерська постановка» у трьох жанрах кіно: жахи, комедія та драма, - на перший куплет дитячої новорічної пісеньки «У лісі, лісі темному». Хоча в даному конкурсі брали участь і ми, неординарність та безпосередність дітей сформувала незвичайний творчий вираз даного завдання та здивувала усіх присутніх.

За той короткий час нашої першої зустрічі з дітьми дитячого будинку «Любисток», ми не тільки весело провели час, але ще раз переконалися, що наша справа варта свого, хоча б заради єдиної посмішки дитини.

child-house-1

фото 1.

child-house-2

фото 2.

Савченко Юля,

учасниця соціального відділу СПЮФ

3072 Останнє редагування 04 квіт. 15:17 |

Коментарі