HONOR ET GLORIA, UTILITAS

25 лист. 21:08 |

Зустріч з відомим адвокатом

(0 )

 

м. Київ

29 листопада 2011 року

 

Ти в майбутньому бачиш себе адвокатом? Ти знаєш, яких реформ потребує сьогодні адвокатура в Україні, і знаєш, як їх реалізувати? У тебе є запитання до адвокатів чи ти сам маєш що їм сказати?

Тоді такий захід саме для тебе!

Клуб майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України спільно з Лігою студентів Асоціації правників України та юридичним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошують про проведення чергового заходу в рамках проекту "Зустріч з відомим адвокатом".

До участі у зустрічі запрошений адвокат Загарія Валентин Миколайович - керуючий партнер юридичної фірми «Спенсер і Кауфманн».

Даний проект має на меті надати студентам можливість поспілкуватися з відомими адвокатами, поставити їм хвилюючі запитання, перейняти у старших колег неоціненний досвід. Робота проекту передбачає тематичні зустрічі студентів юридичних факультетів з адвокатами, чиї імена відомі сьогодні всій Україні.

Чергова зустріч відбудеться 29 листопада 2011 року о 1300 в ауд. 253 головного (червоного) корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Запрошуються усі бажаючі!!!

Є питання? Звертайтеся:

Симоненко Злата, координатор Клубу майбутніх адвокатів при ААУ

моб. тел.: 095 – 280- 19- 90;

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

4061 Останнє редагування 04 квіт. 15:17 |

Коментарі