HONOR ET GLORIA, UTILITAS

25 лист. 20:58 |

Cтуденти юридичного факультету взяли участь у Першому міжнародному молодіжному форумі “Leadership in Law”

(0 )

13 листопада 2011 р. в Академії адвокатури України відбувся Перший міжнародний молодіжний форум “LEADERSHIP IN LAW”. У форумі взяли участь відомі практикуючі юристи, адвокати та громадські діячі.

Під час відкриття форуму з вітальним словом до всіх учасників звернувся Президент Слов’янського фонду «Парк Київська Русь» Володимир Янченко. Він подякував організаторам за проведення форуму та закликав усіх до подальшого підтримання правових цінностей суспільства.

Далі до слова були запрошені практикуючі юристи для виголошення своїх доповідей. Виступ засновника ЮФ «Magisters & Partners» Олега Рябоконя був присвячений темі: «Базові правові цінності versus правовий нігілізм». Після нього про власний шлях успіху розповів Ігор Шевченко, засновник ЮФ «Шевченко Дідковський та партнери» («Asters»). Ректор Академії адвокатури України поділилася порадами: «Як стати хорошим адвокатом». Після виступів спікерів учасники задавали цікаві питання, то ж обговорення проходили у жвавих дискусіях. Після перерви на каву-брейк з темою «Інструменти успіху молодого юриста» виступив Денис Бугай, партнер ЮФ «Ващенко Бугай та партнери». Дуже цікавим та інформативним видався виступ Миколи Стеценка, засновника та партнера ЮФ «Avellum Partners». Наступним доповідав європейський партнер ЮФ «Squire Sanders» Пітер Телюк. Свою презентацію на тему «Корпоративне право» він здійснив англійською мовою. Після чергової перерви на каву-брейк заключний виступ на тему «Фундамент успіху» провів інвестор, бізнес-тренер Олександр Сорокін. Також О. Сорокін провів тренінг «Створення власно бізнесу з нуля». Учасники з захопленням брали участь у навчанні і одержали неоціненний багаж знань та досвіду від проведеного тренінгу та виступів спікерів.

З заключним словом виступив керівник проекту, голова оранізаційного комітету Форуму Святослав Лешик. Усі учасники заходу були нагородженні сертифікатами за участь у Форумі.

leadership-in-law-1

фото 1.

leadership-in-law-2

фото 2.

Зубрицький О. В.

2941 Останнє редагування 04 квіт. 15:18 |

Коментарі