HONOR ET GLORIA, UTILITAS

04 лист. 22:26 |

За майбутнє України з Вікіпедією

(0 )

Ви прагнете зробити внесок в освіту? Допомогти наступним поколінням студентів? Якщо так, тоді вступайте в нашу команду вікіпедистів (для студентів) або сприяйте нашій діяльності (для викладачів).

Наша мета -створити різнопрофільну систематизовану інформаційну базу, щоб інші студенти та викладачі мали змогу ознайомитися з вищевикладеною інформацією і підняти українську Вікіпедію до рівня зарубіжного досвіду.

Якщо Ви хочете відпрацювати пропущене заняття, незадовільну оцінку або отримати додаткові бали, ми можемо запропонувати Вам альтернативний шлях - написати статтю до Вікіпедії або відредагувати вже існуючу.

За згодою керівника наукового гуртка вищеперераховані дії можуть розглядатися як виступ на науковому гуртку з наданням рекомендації для участі в конференції.

Тематика статей є різноманітною: від суто правової й аж до філософської, психологічної, природничо-технічної та іншої.

До початку викладення своєї роботи у Вікіпедії Ви повинні проконсультуватися з викладачем та подати йому на перевірку свою роботу. Пам’ятайте, що статті у Вікіпедії повинні мати нейтральний характер. Ви маєте прагнути до того, щоб не переважала окрема точка зору. Більш детально дивіться: http://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:П'ять_основ

Наступним кроком є реєстрація Вас як учасника. Для цього необхідно на будь-які сторінці Вікіпедії у правому верхньому кутку натиснути на кнопку „Вхід / реєстрація”. Далі посередині натиснути на кнопку „Зареєструвати користувача”. Після успішної реєстрації Ви набуваєте право створювати та редагувати статті в Вікіпедії.

Щоб ефективніше реалізувати викладені вище завдання, при написанні сатті потрібно вказувати місце навчання. Ось шаблон:

http://uk.wikipedia.org/wiki/Шаблон:Учасник_вікіпроекту_КНУ

Щоб додати шаблон на сторінку користувача потрібно в режимі редагування написати: {{Текст_шаблону}}. В нашому випадку це буде так: {{Учасник вікіпроекту КНУ}}.

Щодо створення/редагування статті дивіться:

http://uk.wikipedia.org/wiki/Довідка:Створення_нової_сторінки

http://uk.wikipedia.org/wiki/Довідка:Редагування

В подальшому за напрямком нашої роботи буде проведений конкурс на найкращу статтю до Вікіпедії. Цінні призи для переможців гарантуються.

Розкрийте свої таланти разом з нами та зробіть українську Вікіпедію на рівні зарубіжного досвіду. Не будьте байдужими, адже від рівня Вашого внеску залежить майбутнє України!

Відділ освіти СПЮФ

Відповідальні особи:

Барікова Анна (3 курс, 19 група),

Кобрін Артем (3 курс, 16 група),

Зубрицький Олександр (3 курс, 11 група).

2305 Останнє редагування 14 квіт. 00:58 |

Коментарі