HONOR ET GLORIA, UTILITAS

29 жовт. 20:56 |

Студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка прийняли участь у круглому столі на тему: «Україна після пенсійної реформи»

(0 )

25 жовтня 2011 року на базі Академії праці і соціальних відносин ФПУ був проведений круглий стіл на тему: «Україна після пенсійної реформи». Організаторами заходу виступили Наукове студентське товариство «Асгард» та науковий відділ Академії.

Привітальне слово проголосила в.о. ректора Академії, професор Буяшенко Вікторія Василівна. На заході були присутні начальник наукового відділу Академії Лесюк Т.П., старший викладач Академії Філь А.В., юрист-консульт Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України – Соломінчук В.В., а також к.е.н., доцент Академії Туголуков Сергій Іванович. В обговоренні питань приймали участь студенти Академії, Київського національного торгівельно-економічного університету та представники студентства юридичного факультету Київського національного університету імені Т. Шевченка.

Під час круглого столу обговорювалися особливості пенсійного забезпечення наукових та науково-педагогічних працівників, державних службовців, перспективи запровадження накопичувальної системи, економічне становище України після пенсійної реформи, а також інші питання, що стосуються проведення пенсійної реформи в Україні, її основних положень і напрямків, причинного зв’язку економічних та соціальних проблем та перспектив впровадження.

За результатами круглого столу були підведені підсумки та сформульовані відповідні пропозиції. Учасники нагороджені подяками та цінними подарунками.

DSCN3106

DSCN3110

Миронов Ілля
Прес-центр
Студентського парламенту 
юридичного факультету

2869 Останнє редагування 15 квіт. 00:07 |

Коментарі