HONOR ET GLORIA, UTILITAS

26 бер. 00:54 |

23 березня відбувся конкурс "Королева Юридичного факультету"

(0 )

23 березня відбулась Королева Юридичного факультету — захід, який чекали ще з моменту анонсу, з листопада. Одразу згадується стереотип про дефіле в бікіні, але цьогорічна "Королева..." була іншою — бездоганні творчі виступи (з професійним вокалом та сяючими костюмами) разом з інтелектуальним змаганням між дівчатами й ведучим Павловим, що майстерно звеселяв публіку та робив конкурс більш гумористичним і яскравим.

Вперше, мабуть, за весь час, організатори зробили усе можливе, щоби захід не був пафосним — було приємно спостерігати та вболівати за дівчат, які викладались на повну: танцювали, позували в красивих вечірніх сукнях, що в цілому створило затишну атмосферу відсутності жорсткого змагання, а більше — роботи в команді дівчат та організаторів. 

Також, цікавим стало завершення, бо перемогли усі — кожній з дівчат дісталася та чи інша номінація (а декому навіть дві). Міс Чарівність стала Еліна Гансецька, Міс Конгеніальністю - Настя Бельчик, Міс Оригінальністю - Юля Чуксикова, Міс Елегантністю - Еджеша Аманова, Віце-Королевою - Варвара Шеруділло, а Королевою ЮФ стала Роксолана Сирота, яка також отримала приз глядацьких симпатій.

926

Коментарі