HONOR ET GLORIA, UTILITAS

06 бер. 20:34 |

Вибори Голови Студентського парламенту юридичного факультету: прийом заявок від кандидатів

(0 )

Цього місяця закінчується строк дії повноважень Голови СПЮФ, за новим положенням переобрання здійснюється тепер щороку. Отже, настав час виборів.

На факультеті 28 березня відбудуться вибори Голови СПЮФ, на які ми дуже просимо вас прийти. Голова організовує роботу департаментів і студій, розподіляє бюджет самоврядування, організовує діяльність самоврядування на факультеті та за його межами. Це — важлива посада, і на цій посаді покоління, що передає повноваження, хотіло би бачити дуже відповідальну особу.

До 15 березня усі бажаючі можуть стати кандидатами на цю посаду. Для цього потрібно подати заяву кандидата, копію студентського квитка і ще деякі документи (дивись картинку) поточному Секретарю СПЮФ, яка оформить вашу заявку та внесе у список кандидатів.


До цього посту додаємо протокол засідання від 6 березня 2017 року, на якому СПЮФ обрав та затвердив виборчу комісію. Другий документ — зразок заяви для кандидатів (у пропущені поля напишіть вашу інформацію та не забудьте вказати "юридичного факультету"). Також, радимо звернути увагу на корисну інфографіку, яку підготувала ЦВК Студентського парламенту університету. Там і міститься повний перелік документів.


Нехай переможе найкращий кандидат. Ми чекаємо твоєї заявки.

663 Останнє редагування 06 бер. 20:41 |

Коментарі