HONOR ET GLORIA, UTILITAS

08 жовт. 20:40 |

Закінчився тижневий цикл лекцій "Тиждень юриста" (LAWYERS' WEEK)

(0 )

Наприкінці тижневого проекту LAWYERS' WEEK (Тиждень юриста), який ми організували СПЮФом — що ми маємо?

Понад 250 унікальних відвідувачів й майже п'ятсот відвідувань усіх заходів з юристами. П'ять юристів, практиків й теоретиків, у різних сферах права і які займають різноманітні професії. Церемонія нагородження найактивніших, призи та подяки. Що ж, це було дуже й дуже круто.

Згадаймо усіх в найважливіших деталях:

- "Ми беремо на себе відповідальність за майбутнє юриспруденції в Україні з перших курсів університету", а також "Навчаючи, навчаюсь" — Євген Пронін провів лекцію для студентів початкових курсів юридичного факультету КНУ.

20000101 IMG 6294

- "Хоча я навчався у звичайній сільській школі, до якої часто приходилося довго добиратися, мені пощастило там знайти справжніх викладачів, які заклали першооснову світогляду, відкрили двері в усі топові виші країни. Отож, не шукайте хороші бали, а шукайте хороших викладачів — вони дадуть вам путівку в життя. Ганяючись за оцінками — ви забуваєте про знання." — Роман Лещенко на своєму інтерактиві зі студентами юрфаку у вівторок.

20161004 IMG 6405

- "Праця судді тяжка, тому ти або любиш свою роботу, або ні. Ніякі захмарні зарплати не мають значення." — суддя ВСУ Жайворонок Тетяна розповіла про тенденції розвитку судової влади у рамках нової реформи.

20161005 IMG 6609

- "Справжнім юристом можна стати лише, якщо ти це відчуваєш, та маєш до цього хист. Юристи це не звичайні люди, а одна з 3 найважливіших професій у житті людини: Вчитель, Лікар та Юрист. Але на відміну від 2-х попередніх займає найголовніше місце у житті суспільства. Лікар, якщо зробить помилку він зламає одне життя, але якщо зробить помилку юрист однією долею це не завершиться. Тому ми маємо сумлінно ставитись до своєї роботи, а не робити все аби як." — Онищенко Ганна у четвер підкреслила й наголосила, яку відповідальність несе кожен з нас, будучи юристом — чи то звичайним "асоушиетом", чи Міністром юстиції.

20160906 IMG 7797

- "Нужно уметь себя пиарить, кто очень важно, пиарить себя всячески, если ты не будеш говорить о себе, о тебе никто не услышит." — підсумувала Юлія Рєпіна з Prove Group.

20000101 IMG 6942

Писати, що ми "сподіваємось вас бачити на заходах і надалі" — це не те. Просити вас приходити — теж не те, бо думаємо, що ви й так уже все зрозуміли: СПЮФ робить найбільш цікаві, актуальні та регулярні заходи.

Всім спасибі і stay tuned.

 

Матеріали та фото: Інформаційний департамент Студентського парламенту юридичного факультету, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

6718

Коментарі