HONOR ET GLORIA, UTILITAS

2 квітня відбулося святкування Дня юридичного факультету

(1 Голосувати)

 


Кожну першу суботу квітня юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка святкує День факультету. Це урочисте свято кожного року дарує радість нашій великій університетській родині. Студенти, випускники і викладачі збираються разом у стінах Червоного корпусу в цей день, щоб згадати студентські роки, зустрітися з однокурсниками, поспілкуватися та вшанувати наш величний факультет.

І цього року згідно з давньою та непорушною традицією День юридичного факультету відбувся в суботу 2 квітня. Перед урочистим концертом вестибюль Червоного корпусу був наповнений людьми: випускники знову зустрічалися, спілкувалися і раділи нагоді знову побути в цих знайомих стінах. Студенти метушилися, здійснюючи останні приготування та зустрічаючи поважних гостей. Усі гості зайняли свої місця у глядацькій залі і почалося святкове дійство.

Налаштувала на урочистий лад увесь зал своїм виступом вокальна студія Студентського парламенту нашого факультету, учасники якої неперевершено заспівали студентський гімн «Gaudeamus», який нагадав нам про вікові традиції студентства в світі. Незважаючи на хмарний день за вікном, від пісні «Києве мій», яку заспівала Соломія Петрик, стало тепло і сонячно.

Відкрив урочистий концерт декан юридичного факультету Гриценко Іван Сергійович, який у своєму виступі окреслив головні здобутки нашого університету за останній рік. Шановний декан підкреслив важливість класичної юридичної освіти для молоді, а також розповів про співпрацю з міжнародними установами для розширення можливостей здобуття знань та досвіду для наших студентів і професорів. Вступне слово взяв і проректор Шамрай В՚ячеслав Вікторович, який також щиро привітав факультет зі святом.

Приємним сюрпризом був подарунок для усіх гостей: збірка віршів поетичної студії студентського парламенту юридичного факультету, що зібрала в собі кращі римовані рядки від наших студентів. Учасники танцювальної, вокальної студій, а також випускники факультету попередніх років подарували присутнім низку пісенних і танцювальних номерів.

35-ти річний ювілей випуску святкували випускники 1981 року. Вітальне слово наших славетних попередників викликало у залу цілий спектр емоцій: від сміху до сліз і світлої ностальгії.

Багато обговорень викликала ініціатива створити Асоціацію випускників юридичного факультету, що покликана зміцнити зв’язки між випускниками, студентами і науково-педагогічним колективом, а також створити умови для реалізації їхнього творчого та наукового потенціалу.

Загалом свято пройшло в дружній, теплій і трошки ностальгічній атмосфері.

Від імені всієї студентської спільноти та Студентського парламенту юридичного факультету хотілося б побажати випускникам завжди бути готовими до нових звершень, а також наснаги та здоров’я. А сьогоднішнім студентам, в свою чергу, хотілося б побажати мати сили на досягнення своєї мети і з честю нести звання юридичної еліти України, бути чесними і справедливими. Сьогодні юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка – це символ високих стандартів у юридичній освіті, і завдяки нашим студентам, викладачам і випускникам, так буде ще не один рік!

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

Дятленко Вероніка, 4 курс
прес-центр юридичного факультету 

7275 Останнє редагування 06 квіт. 09:24 |

Коментарі