HONOR ET GLORIA, UTILITAS

31 серпня на юридичному факультеті відбулася посвята першокурсників

(0 )

Своєрідною візитівкою юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка є дбайливе ставлення до створених віками традицій, однією з яких є посвята вчорашніх абітурієнтів у студенти провідного правничого факультету України. 31 серпня 2015 року двері Червоного корпусу були гостинно відкриті для першокурсників та членів їхніх родин, у холі та актовій залі панувала святкова атмосфера. Традиційно студентів привітали концертом, після чого було урочисто вручено студентські квитки.

Зі сцени з вітальним словом до першокурсників звернувся Перший проректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАПН України Закусило Олег Каленикович. “Професія юриста полягає в тому, щоб все ставити під сумнів, ні з чим не погоджуватися і без кінця говорити”, – розпочавши свій виступ влучною цитатою Томаса Джефферсона, Олег Каленикович привітав учорашніх абітурієнтів із втіленням у життя їхньої мрії, а саме вступом на юридичний факультет провідного університету країни, а також побажав подальших успіхів у навчанні і високих наукових та професійних здобутків у майбутньому.

Звернувся із вітальною промовою до студентів і Голова Верховного Суду України, Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук Романюк Ярослав Михайлович. Із привітанням виступив також декан юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор юридичних наук Гриценко Іван Сергійович.

Прикрасили святковий концерт музичні подарунки від Вокальної студії Студентського парламенту юридичного факультету. У виконанні її учасників прозвучали гімн студентства Gaudeamus, гімн юридичного факультету, а також композиції “Чорнобривці”, “Моя Україна”, “Два кольори” та інші музичні подарунки. “Learning the Blues” у виконанні Ростислава Слободянюка, “Край” у виконанні Соломії Патрик стали прикрасою музичної програми концерту. Студенти ж третього курсу юридичного факультету Антонюк Вікторія та Туркевич Орест виконали хореографічний номер. Випускник 2014 року Андрій Іщенко подарував глядачам композицію “Україна це ми”.

Привітали першокурсників і побажали їм яскравого та насиченого студентського життя Голова Студентського парламенту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олена Шурин та Заступник завідувача гуртожитку №5 Дмитро Варік. Студентам-першокурсникам також було передано символічний ключ від знань.

Завершилася церемонія посвяти урочистим врученням студентських квитків. Вітаємо першокурсників у нашій дружній студентській родині, бажаємо успіхів у навчанні, а також насиченого та активного студентського життя!

Текст - Лаган Ярослава, студентка 4 курсу

Фото - Фрич Микола, студент 4 курсу

Прес-центр юридичного факультету

nsuDiOmF9pw

YVvkSFS9q9E

SA10HFadjMc

UFXM9EBwhVc

L9bT0sUy rU

MRJFri29vO0

7jUZ9IFsCeI

8538 Останнє редагування 03 вер. 22:52 |

Коментарі