HONOR ET GLORIA, UTILITAS

16 трав. 11:36 |

XI Конкурс авторської пісні і поезії в Мистецькому салоні Київського національного університету імені Тараса Шевченка

(0 )

Мистецький салон Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжує приємно дивувати поціновувачів музичного мистецтва креативними та цікавими заходами. Прихід весни, пори свіжих та яскравих мелодій, ознаменував початок нового сезону концертів та виступів – так, 14 травня у Мистецькому салоні було проведено Конкурс авторської пісні та поезії.

Без сумніву, подібні заходи дозволяють у повній мірі розкрити талант та музичну обдарованість кожного учасника, дають широкий простір для креативу, творчих пошуків. Працюючи над змістовим елементом композиції, а також над технікою виконання, учасники отримують можливість у своєму виступі найбільш повно розкрити свій творчий потенціал, яскраво висловити емоції та переживання, і, звісно, удосконалити власну майстерність. Крім того, у номінації «Авторська поезія» майстри слова презентують власні твори на вибрану ними тематику, демонстручи, як словом можна доторкнутися до найглибших переживань людської душі.

Цьогорічною володаркою гран-прі у номінації «Авторська поезія» стала студентка юридичного факультету Марія Чапля, яка презентувала вірш «Сповідь вояка-добровольця». У римованих рядках автор висловила всю глибину переживань, викликаних тим горем, з яким зіткнулася наша Батьківщина, а також впевнену надію на щасливе майбутнє. Щирість кожного рядка не залишила байдужим жодного глядача, адже вірш ніби пронизаний теплом та вірою. Тонко підкреслювала глибину поезії музика, написана Богданом Бондаренком та Олександром Бондаревим. Разом із поетичним словом вона створила цей виразний та проникливий концертний номер. Щиро вітаємо Марію з перемогою та бажаємо їй подальших творчих успіхів!

У номінації «Авторська пісня» перемогу виборола студентка 1 курсу магістратури юридичного факультету Тарасова Марина, чий виступ підкорив сердця глядачів. Друге місце в номінації посів гурт Image Effect (Артем Чалов, Дмитро Федорко, Роман Макарчук, Богдан Бондаренко). Загалом, вся конкурсна програма подарувала глядачам незабутні враження та справжню насолоду.

Двері Мистецького салону Київського національного університету імені Тараса Шевченка відкриті для всіх, хто готовий поділитися власним талантом із глядачами та прагне до нових творчих висот. Глядачі мають змогу долучитися до надцікавих та захоплюючих заходів, доторкнутися до мистецтва слова і музики. XI Конкурс авторської пісні і поезії яскраве тому підтвердження. Раді вітати переможців конкурсу, і від щирого серця бажаємо їм невичерпного запалу та енергії для реалізації творчих задумів, натхнення і наснаги. До нових зустрічей у Мистецькому салоні!

16100918

16100944

Текст – Ярослава Лаган,

студентка 3 курсу юридичного факультету,

 Прес-центр юридичного факультету;

фото – Прес-центр Університету.

3252 Останнє редагування 18 трав. 21:10 |

Коментарі