HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Юридичний факультет святкує 181 річницю заснування

(3 )

Мабуть, у кожній родині є власні сімейні традиції, які дбайливо плекаються з року в рік, особливі свята і дати, які відзначаються у колі найближчих людей. Так, для випускників, викладачів, студентів юридичного факультету особливим днем є перша квітнева субота – день, коли у стінах рідної alma mater зустрічаються її колишні, майбутні вихованці та їхні наставники. 4 квітня двері Червоного корпусу були радо відчинені для гостей, на яких очікували урочистості, присвячені 181-ій річниці заснування славетного юридичного факультету.

Так, зокрема, у актовій залі відбувся урочистий концерт, у якому взяли участь студенти та випускники факультету. З декламацією авторських поезій свято розпочали студентки Марта Дудар та Марія Петровська. Декан юридичного факультету Іван Сергійович Гриценко виступив зі вступним словом, у якому привітав випускників минулих років та викладацький скад факультету зі святом, а також згадав про славетну історію факультету як провідного осередку правничої освіти на теренах України. Крім того, з привітаннями виступили проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат філософських наук Бугров Володимир Анатолійович, а також декан філософського факультету, доктор філософських наук Конверський Анатолій Євгенович.

Особливий подарунок підготували також учасники вокальної студії виконавши низку мелодійних композицій, серед яких «Чорнобривці», «Два кольори», «Historia De Un Amor». Вікторія Антонюк та Орест Туркевич виступили із танцювальним номером, а студентка 1 курсу Фінансово-правового коледжу Київського національного університету імені Тараса Шевченка Катерина Веркасова поарувала усім присутнім чудовий гімнастичний етюд.

Гостями свята стали випускники 1965, 1980, 1985, 1990, 2000 років, які також виступили з вітальними промовами, висловили глибоку подяку викладачам, побажавши наснаги та професійних успіхів молодому поколінню студентства та висловивши надію, що наступні вихованці юридичного факультету так само високо триматимуть стандарти правничої школи Київсього національного університету імені Тараса Шевченка.

Випускники 1990 року, серед яких суддя Верховного Суду України, Заслужений юрист України Кривенда Олег Вікторович, також виступили із привітаннями і презентували факультету новий комп’ютер. Гостем свята став доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, член-кореспондент Національної академії правових наук України В.В. Костицький.

Випускник юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка – це звання, яким справді варто пишатися, адже воно вказує на приналежність до правничої родини славетної alma mater. Історія підготовки висококваліфікованих фахівців, високі стандарти юридичної освіти, наполеглива праця та професійні здобутки студентів, випускників, викладачів факультету – все це про наш рідний факультет. Тому у цей сонячний квітневий день ми знову завітаємо до рідних стін Червоного корпусу, для того щоб зустрітися з друзями, із ностальгією згадати яскраві студентські роки і традиційно привітати факультет із річницею заснування!

Текст – Ярослава Лаган,
студентка 3 курсу юридичного факультету;
Фото – Король Кирило,
студент 2 курсу юридичного факультету,
Прес-центр юридичного факультету

IMG 7725

IMG 7750

IMG 7780

IMG 7792

IMG 7803

IMG 7830

IMG 7839

IMG 8062

8172 Останнє редагування 14 квіт. 20:33 |

Коментарі