HONOR ET GLORIA, UTILITAS

03 груд. 23:59 |

Гучний концерт Музичної студії СПЮФ у «Планеті»

(3 )

27 листопада в студентському клубі «Планета» успішно відбувся концерт Музичної студії СПЮФ. Як стверджують «ветерани» студії, кількість глядачів була незвичайно великою, а енергетика шаленою.

Концепція заходу – якісна музика: відомі композиції, рок і трохи лірики, таким чином задоволеними змогли лишитися всі, незалежно від статі та музичних вподобань.

Перша частина концерту була виконана в акустиці і включала в себе одні з найвідоміших хітів, які для кожного є особливими, навівають спогади і збуджують почуття. Ведучий Ілья Наставний зазначив, що «Квітка» торкнула його за саму душу.

Друга ж частина була сповнена справжнього драйву. Кавери на Nirvana, The Cranberries, Muse та інші відомі гурти не давали змоги спокійно встояти на місці.

А найважливіше те, що для музикантів-першокурсників – Єріна Ярослава, Ротаєнко Анастасії, Кубарича Івана, Давітідзе Іраклія, Петрини Христини і Святнюк Ірини – це був дебютний виступ у складі музичної студії, який вони запам’ятають на все життя. Можливо саме так починатиметься їхня музична кар’єра?

Від імені музичної студії хотілося б щиро подякувати вокалістам Ксенії Коршуновій, Євгенію Шакотьку, Ніці Самандас, а також неймовірному басисто-барабанщику Станіславу Дячуку, без них цей концерт неможливо було б уявити.

Окрема подяка Дмитрові Федорку за оперативність і багатофункціональність – хорошу гру і якісні фото та відео.

І, наостанок, від імені всіх першокурсників хотілося б висловити подяку нашим наставникам Артему Чалову, Олександру Бондареву та голові студії – Богдану Бондаренку за підтримку, чуйне керівництво, витримку, нові знання і неймовірну атмосферу, яку вони створили.

Звіт підготувала студентка першого курсу Петрина Христина

planeta1

planeta2

planeta3

3431 Останнє редагування 04 груд. 00:06 |

Коментарі