Версія для друку
10 лист. 00:10 |

День відкритих дверей юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

(1 Голосувати)

8 листопада об 11.00 в аудиторії 340 головного (Червоного) навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся День відкритих дверей юридичного факультету. Майбутні вступники мали змогу зустрітися з керівництвом юридичного факультету, викладачами, представниками студентського самоврядування і задати їм актуальні питання щодо вступу до університету та організації навчального процесу на факультеті.

Перед абітурієнтами виступили заступник декана з навчально-виховної роботи Кіреєва Наталія Олександрівна, к.ю.н., доц. Васильченко Оксана Петрівна, к.ю.н., доц. Куцевич Максим Петрович, к.ю.н., доц. Задирака Наталія Юріївна, а також голова Студентського парламенту юридичного факультету Олена Шурин.

Майбутні вступники мали змогу отримати вичерпну інформацію стосовно вступу, необхідних конкурсних предметів та мінімальних балів з кожного з них, змін до переліку документів, необідних для вступу, а також графіку роботи приймальної комісії. Детально перезентовані були також науково-освітні можливості, що пропонує юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка: англомовні магістерські програми та курси, спеціальні факультативи, навчальні курси, міжнародні проекти факультету (проект TEMPUS, міжнародна програма обміну студентами Erazmus, двосторонній проект обміну студентами між юридичними факультетами КНУ та Humboldt University у Берліні), щорічні Міжнародні літні школи.

Була також надана детальна інформація з приводу можливостей факультету з організації безоплатної виробничої практики у органах виконавчої влади, органах суду та прокуратури усіх рівнів. Крім цього, абітурієнтів проконсультували стосовно напрямків підготовки та спеціалізацій бакалаврів та магістрів юридичного факультету.

Виступ Голови СПЮФу Олени Шурин був присвячений деталям діяльності даного органу, роз’ясненню його структури та висвітленню можливостей для самореалізації, що доступні для студента у вільний від навчання час. Окрім структурних підрозділів студентського парламенту, що провадять активну роботу у різноманітних напрямках позанавчальної діяльності, на факультеті функціонує юридична клініка «Pro bonо», основним завданням якої є формування у майбутніх правників практичних навичок та формування уявлення про роботу юриста, Студентська рада гуртожитку №5, до компетенції якої входить захист прав жителів гуртожитку та організація їхнього комфортного проживання, Рада молодих науковців, діяльність якої спрямована на проведення актуальних наукових досліджень (до її складу входять Наукове товариство студентів та наукові гуртки), а також Профбюро та Дебатний клуб.

Відвідувачі мали змогу прогулятися коридорами факультету, оглянути аудиторії та поспілкуватися із представниками студентського активу факультету.

Щиро віримо, що надана інформація допоможе майбутнім вступникам у їхньому непростому виборі та чекаємо на нових студентів у гостинних стінах юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка!

Текст – Лаган Ярослава, студентка ІІІ курсу юридичного факультету Фото – Жила Анастасія, студентка ІІ курсу юридичного факультету, Прес-центр Університету, Прес-центр Студентського парламенту юридичного факультету

dvd1

dvd2

dvd3

dvd4

dvd5

dvd6

5973 Останнє редагування 10 лист. 00:36 |