HONOR ET GLORIA, UTILITAS

04 лист. 16:02 |

Відбувся майстер-клас від Інни Телегіної, спеціаліста з персоналу ЮФ "Василь Кісіль і Партнери"

(0 )

Відбувся майстер-клас від Інни Телегіної, спеціаліста з персоналу ЮФ "Василь Кісіль і Партнери"

28 жовтня на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка за ініціативи Відділу освіти відбувся мастер - клас з написання резюме та успішного проходження співбесіди від HR-менеджера провідної юридичної фірми "Василь Кісіль і Партнери" Інни Телегіної - людини, яка за своїм фахом та професією безпосередньо займається оцінкою резюме та проведенням співбесід для кандидатів.

Варто зауважити, що бажаючих отримати корисні знання та неоціненний досвід виявилося чимало: близько ста чоловік студентів з різних курсів прийшли на зустріч. Майстер-клас проходив у дусі вільної розповіді: пані Інна розповідала про основні вимоги до написання резюме, зупиняючись на ключових моментах, чітко визначаючи обсяг, мету, зміст резюме, а також зміст супровідного листа. Неабиякий інтерес у слухачів викликала інформація стосовно проходження співбесіди, а саме аспекти, пов'язані за проходженням телефонної та біографічної співбесід. Інна Телегіна також розповіла про вимоги, які ставляться до претендентів на посади молодших юристів та провідних фахівців юридичної фірми "Василь Кісіль і Партнери". Кожен студент отримав змогу задати своє запитання експерту - таких питань виявилась чимало : починаючи від "як влучно відповісти на відверто провокаційні запитання під час проходження співбесіди?" до "як оцінюється роботодавцями наявність диплому LLM?". Інна Телегіна надала ґрунтовні та чіткі відповіді на всі запитання, що зацікавили студенство.

Загалом, варто підсумувати, що всі присутні залишилися надзвичайно задоволені майстер-класом. Висловлюючи слова подяки Інні Телегіній за актуальні, цікаві та надзвичайно важливі поради, сподіваємося, що зустрічі з професіоналами такого рівня стануть невід'ємною традицією нашого факультету!

Текст: Марія Костенко, студентка 4 курсу,

Анна Кирик, студентка 1 курсу ОКР "Магістр".

Фото: Ольга Гринь, студентка 1 курсу.

BlKzP4E4Jqs

Qx26Odw3wFc

UvORHulvytQ

wSeU3vsSkfY

3802

Коментарі