Версія для друку
18 жовт. 10:47 |

Квест для першокурсників, або як студенти мандрували коридорами alma-mater

(1 Голосувати)

У вівторок, 14 жовтня, у стінах червоного корпусу КНУ ім. Тараса Шевченка відбувся квест для першокурсників юридичного факультету, організований активістами департаменту освіти та організаційного відділу Студентського парламенту юридичного факультету.

Дев’ять команд-учасників, кожна зі своєю особливою назвою та девізом, під керівництвом одного старшокурсника, вивчали коридори навчального закладу та вирішували завдання, пов’язані з історією університету, його діяльністю та відомими особистостями.

Як і в будь-якому змаганні, не обійшлося тут без переможців та переможених. Найкмітливішою та найспритнішою стала команда першої групи першого курсу «Ботаніки». Почесні друге та треті місця посіли, відповідно, команда дванадцятої групи «Три танкіста і юрист» та команда п’ятої групи «Інкогніто». Чудові результати показали і представники інших команд, а від перемоги їх віддалили лише декілька кроків. Також, усі учасники квесту були нагороджені грамотами та отримали приємні, а головне – смачні, подарунки.

Варто зазначити, що основною метою проведення даного заходу було не визначення переможців, а зміцнення колективу кожної групи та сприяння новим знайомствам, адже університет – це не тільки навчання, це ще й друзі, купа позитивних емоцій, активне студентське життя.

Окрему подяку за підготовку до квесту потрібно висловити голові організаційного відділу Студентського парламенту юридичного факультету Товмач Анні, голові департаменту освіти Студентського парламенту юридичного факультету Кирик Анні, а також усім студентам, які долучилися до  його проведення. А першокурсникам бажаємо успіхів та натхнення у подоланні наступних випробувань такого нелегкого, але захоплюючого студентського життя!

;Цуркан Ольга,
студентка 2 курсу юридичного факультету

quest1

quest2

quest3

4288 Останнє редагування 18 жовт. 10:58 |