HONOR ET GLORIA, UTILITAS

01 вер. 22:45 |

Посвята першокурсників юридичного факультету – перший крок у доросле життя

(4 )

Суботнього ранку 30 серпня в актовій залі Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка з неприхованою радістю зустрічали першокурсників юридичного факультету, нових членів нашої великої та дружньої родини, майбутніх фахівців у галузі юриспруденції. Цей день був сповнений емоцій, очікувань та переживань, адже батьки відпустили своїх дітей, які зробили свій перший крок до опанування омріяної професії юриста, у самостійне плавання морями дорослого життя.

Традиційно першокурсників привітали ректор Університету – Леонід Васильович Губерський та декан юридичного факультету – Іван Сергійович Гриценко, які побажали їм творчих успіхів, наснаги до навчання та високих досягнень і здобутків на лоні юридичної науки.

А старші колеги майбутніх юристів, магістри другого року навчання, зичили їм терпіння, удачі та мудрості в нелегких студентських буднях. Вони ж урочисто передали першокурсникам Ключ Знань – символ наполегливої праці та успіху в розкритті наукових істин. Та найбільш хвилюючим моментом, власне кроком у студентське життя, стало офіційне вручення залікових книг.

Цього ж дня у стінах Червоного корпусу першокурсники вперше почули гімн юридичного факультету та студентський гімн «Gaudeamus», які виконали для юних студентів, їхніх батьків, викладачів та гостей свята учасники Вокальної студії Студентського парламенту юридичного факультету.

Урочистий дух підтримали також студентка 3 курсу Соломія Патрик, яка заспівала красиву та захоплюючу пісню «Київська Русь» та активісти Вокальної студії із чарівним виконанням композиції «Україно, моя любов!».

Від імені всієї студентської спільноти та Студентського парламенту хотілося б побажати першокурсникам успіхів у навчанні, завжди бути бадьорими та готовими до нових звершень, користуватися усіма можливостями, бути відданими, чесними і справедливими людьми.

 Здобувайте нові знання, отримуйте відмінні оцінки, а головне  -  знайдіть хороших друзів у стінах Університету та відчуйте себе частинкою великої студентської родини!

Текст – Ксенія Лотош, студентка ІІІ курсу юридичного факультету

Фото – Прес-центр Університету

{joomplucat:27 limit=2}

4769 Останнє редагування 03 вер. 22:55 |

Коментарі