HONOR ET GLORIA, UTILITAS

02 черв. 13:47 |

31 травня - це RockDay

(15 )

31 травня 2014 року в Києві відбулася грандіозна подія – Всеукраїнський фестиваль музики та спорту RockDay. Це захід, організований своєрідним молодіжним активом столиці, серед яких обов’язково потрібно відзначити Христину Сурженко (журналіст, випускник нашого університету), Антона Шарапова (радіоведучого, автора і засновника програми «Живий звук») та Альону Бабко.

Майже півроку йшла підготовка до фестивалю: планувався майданчик, розроблялися різноманітні конкурси та флешмоби, запрошувалися відомі телеведучі та гурти, а також проводились конкурси-відбори серед молодих музичних команд.

Гурт Image Effect з юридичного факультету також брав участь у цьому конкурсі і виборов право виступати на фестивалі, саме тому Ви зараз і можете дізнатись більше інформації про таку подію з нашого сайту. Ще з квітня місяця молоді гурти щотижнево змагалися між собою за право виступити на цьому заході, долучитися до велетенських масштабів марафону, що в цьому році був присвячений святкуванню Дня Києва, проте більш детально про сам відбір в рамках фестивалю «Живий звук» ми розповідали Вам минулого разу, а зараз хотіли більше зупинитись на самому RockDay.

Програму дня спланували ще задовго до свята і, безперечно, вона була надзвичайно насиченою. З самого ранку в центрі міста організували мобільну пересувну сцену із потужним звуком і зірковими ведучими, яка проїжджала головними вулицями Києва і закликала усіх охочих долучатися до заходу. Перехожі могли насолоджуватися гарною українською музикою від етноколективів, які збирали пісні по всіх закутках України, а також виконували свій матеріал в народному стилі.

Мобільну сцену супроводжувало декілька тисяч велосипедистів, які розпочинали велопробіг від Софії Київської до парку Дружби народів, а також більше сотні справжніх суворих байкерів на потужних мотоциклах. Так, вони теж вирішили підтримати гарну ініціативу.

В кінцевій точці маршруту в парку Дружби народів на учасників мобільного параду чекала вже статична сцена, ще більше зіркових ведучих, як, наприклад, Олександр Пікалов з студії Квартал 95, а також відомі спортсмени (особисто ми не бачили, проте організатори стверджували, що на святі був навіть Василь Вірастюк). На території парку було розгорнуто величезну кількість майданчиків, де можна було здорово провести свій час відпочинку, так чи інакше вони були пов’язані зі спортом: силові навантаження, естафетні доріжки, рампи, умови для водних видів спорту.

І тут розпочався дощ… Напевно, злукавимо, якщо скажемо що він був неочікуваним, але всі, звісно, сподівалися, що негода нас омине. У зв'язку з погодними умовами змагання і виступи з екстремальних видів спорту довелося відмінити, проте музичні колективи працювали невтомно.

Під здоровенні краплі останнього весняного дощу люди скупчилися під сценою і почали танцювати під якісну музику кавер-гуртів, демонструючи, що погода для них не є перепоною. Звісно, багато киян відмовились від своєї ініціативи побувати на RockDay, дивлячись на чорні хмари, проте присутні – справжні фанати свого життя, неординарного і насиченого, за що їм, безперечно, величезна дяка.

Так як сонце нас не гріло – ми зігрівалися самі, власною енергетикою виконавців і публіки. Ближче до вечора зі сцени почали лунати українські пісні, саме той молодий рок, про який так складно розказати. Радість і посмішки на обличчях усіх присутніх, шалений драйв дозволив нам на декілька годин забути про дощ. Ці щирі українці, які не соромляться власних почуттів, були єдиним цілим… вони кружляли в хороводі і обіймалися, як рідні.

А ми, Image Effect, грали свої пісні і знову старалися ними говорити, а реакція публіки була найвищою шаною нашій творчості. І дуже цікаво було, що саме під час нашого виступу дощ припинився, а щойно ми зійшли зі сцени – продовжився знову. Все ж таки велике діло це, людська енергетика.

Надвечір запалили велетенське вогнище, поступово затихала музика, а драйв переростав у зворушливу атмосферу тиші, любові і спокою. Найстійкіші учасники фестивалю співали душевних пісень до самісінького ранку…

Цей день в календарі буде відмічений, як RockDay.

Звіт підготував Макарчук Роман,
студент І курсу магістратури
член Image Effect та СПЮФ

{joomplucat:25 limit=2}

3164 Останнє редагування 04 черв. 15:22 |

Коментарі