HONOR ET GLORIA, UTILITAS

22 трав. 22:26 |

Мелодія весняного настрою від студентів юридичного факультету

(3 )

Весна – це чарівна пора, коли світ прокидається від холодної зими та розквітає у вирі яскравих емоцій, різнокольорових буднів та ніжної музики, що лунаєу кожному подиху вітру. Це час для пошуку натхнення та здійснення мрій, сміливих експериментів та неповторних вражень. Весна – навіть більше, ніж просто пора року, це час виняткових почуттів, чутливих слів та особливого настрою і стану молодої душі – такого, який буває лише на весні, – часу ніжності та любові.

Мелодійність та яскраві барви – те, чого так не вистачає нам усім під час навчання та буденних справ. Але ж так важливо впіймати кожну чарівну мить навесні, створити щось гарне, стати унікальною частинкою дивовижного мистецького світу. Саме тому студенти юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка підготували музично-літературний вечір «Мелодія весняного настрою» – прекрасний концерт за участю музичної, вокальної та поетичної студій Студентського парламенту нашого факультету.

Всі любителі краси живої музики та весняної поезії мали змогу приєднатися до заходу в середу 21 травня у Мистецькому салоні, що знаходиться у приміщенні Червоного корпусу за адресою вул. Володимирська, 60.

Концерт розпочався з авторської інструментальної композиції студента 2 курсу Бондарєва Олександра у виконанні музичної студії  та пісні «Historiadeunamor» у виконанні учасників музичної студії Федорка Дмитра, Бондарєва Олександра, Бондаренка Богдана, Макарчука Романа та студента КНУКІМ Гаврилова Сергія.          Учасники вокальної студії Старченко Артур, Слободянюк Ростислав, Макарчук Роман, Федикович Павло, Скорич Олена, Пархоменко Марина та Бойко Анна представили до уваги слухачів  надзвичайно зворушливі пісні «Два кольори», «Чорнобривці», «Пісня про рушник», «Вальс расставания».

Студентка 2 курсу магістратури Пархоменко Марина подарувала гостям пісні «Вдоль по Питерской», «Там нет меня»,а студентки 2 курсу Анна Бойко та Соломія Патрик  заспівали для нас «Нет, не любил он» та «Зоряна».Студентка 3 курсу Діана Даюб радувала присутніх чарівним виконанням «Альпійської пастушки» та джазової композиції «Тень твоей улыбки». Також першокурсник Артур Старченко виконав «Я так люблю тебе» та «Спомин», а Ростислав Слободянюк до глибини душі вразив усіх арієюФігаро з опери «Весілля Фігаро». Акомпанували виконавцям студентка 4 курсу юридичного факультету Скорич Олена та студентка 4 курсу Київського інституту музики імені Р.М. Глієра Куцевол Ірина.

До того ж варто згадати про подарунок студентки Національної музичної академії імені П. Чайковського Катерини Захарової -  композиції«Пробудження» та мелодійне «Інтермецо» студенток 4 курсу Київського інституту музики імені Р.М. Глієра Куцевол Ірини та Новикової Марії.

Концертні номери супроводжувалися поетичними рядками авторських поезій учасників Поетичної студії юридичного факультету: студентів 4 курсу Петровської М., Митник О., Михалко М., Кравчук Д. та студентів 1 курсу Чаплі М., Слободенюк В. та Гривнак В. Вони зачаровували гостей свята ніжними і сповненими любові словами та не залишили байдужим жодне серце.

Завдяки старанням та творчій відданості наших студентів вечір був сповнений прекрасними моментами, а в залі Мистецького салону панувала атмосфера добра, гармонії та затишку. Кожен, хто відвідав захід залишився задоволеним, почерпнув частинку щастя та натхнення і ще довго наспівуватиме одну із почутих красивих пісень, адже саме такі пісні, хороша компанія та творча атмосфера створюють радісний та романтичний, по-справжньому весняний настрій.

Текст – Лотош Ксенія, студентка 2 курсу юридичного факультету
Фото – Король Кирило, студент 1 курсу юридичного факультету
Прес-центр Студентського парламенту юридичного факультету

myst1

myst2

myst3

myst4

myst5

myst6

myst7

myst8

myst9

myst10

3180

Коментарі