HONOR ET GLORIA, UTILITAS

22 трав. 21:02 |

Благодійна поїздка студентів юридичного факультету до дитячого будинку «Любисток»

(1 Голосувати)

  16 травня 2014 року Соціальний відділ Студентського парламенту юридичного факультету та активні, небайдужі студенти нашого університету організували  благодійну поїздку до дитячого будинку «Любисток» (с. Нові Петрівці, Вишгородський р-н, Київська обл.), в якому проживають 17 дітей підліткового віку.

  Розумні, красиві, майже дорослі хлопці й дівчата привітно зустріли нас, з радістю допомагали в приготуванні пікніку. Проявляючи  неабиякий ентузіазм й надзвичайно високий рівень професіоналізму, вихованці, нібисправжні спортсмени, вразили грою у футбол наших студентів! Та все ж таки, незважаючи на теплу сімейну атмосферу, що панує в «Любистку», сумовито-серйозні погляди юнаків, розповіді про їх трагічні долі змушують повернутися до реальності… Реальності, яка не жаліючи нікого, «відкинула» на узбіччя життя цих безневинних діток.
  На щастя, нині є багато меценатів й достатньо забезпечених людей, які надають фінансово-матеріальну допомогу сиротам, вихованцям дитячих будинків, але не потрібно забувати, що головного очима не побачиш, і дітям потрібне, перш за все, тепле слово підтримки, плече друга…Тому просто необхідно, аби в нас завжди  були час і бажання подарувати усмішку та кілька годин спілкування тим, хто не знає щасливого дитинства в родинному колі.
   І пам’ятайте: найважливіший закон, якого усі ми повинні дотримуватися і який всередині кожного з нас, - це вічна істина всеосяжної любові! Бережімо її! І нехай ніколи у світі не буде самотніх дітей!
   Щира подяка усім небайдужим студентам, які взяли участь у проекті! Дякуємо за Ваші добрі серця!

                          Заступник Голови соціального відділу
студентського парламенту
юридичного факультету
КНУ імені Тараса Шевченка
Світлана Семенюк

1

2

3

4

5

2967 Останнє редагування 22 трав. 21:09 |

Коментарі