HONOR ET GLORIA, UTILITAS

30 квіт. 20:41 |

У хлопців також є серця – переконала Музична студія СПЮФ

(13 )

На цю подію ми чекали з величезним нетерпінням, і нарешті вона відбулася – творчий вечір Музичної студії Студентського парламенту юридичного факультету на тему «У хлопців також є серця». Неймовірний аншлаг, адже послухати виступ прийшли не лише студенти, а й викладачі та друзі виконавців. Фото та відеоряд, які супроводжували музичні композиції та пісні, хлопці в білих сорочках, прекрасні  душевні авторські вірші – усе це створило неймовірно творчу, приємну атмосферу, в яку з головою поринули усі слухачі, забувши про все, насолоджуючись моментом.

Від самого початку, коли були розклеєні перші оголошення, стало зрозуміло, що готується щось абсолютно незвичайне: хмарки у формі серця, художні ескізи, а потім ще й віршоване відео-запрошення… Витискаючи максимум можливостей з нашої усім відомої 433, хлопці перенесли присутніх безпосередньо в центр дійства, відійшовши від звичних канонів та форматів. Це дійсно було щось нове на юридичному факультеті!

Своїм виступом учасники вечору хотіли довести усім, що незважаючи на їх прагматичність, серйозність, іноді суворість та байдужість, у них також є серця, які здатні хвилюватися, сподіватися, вірити, довіряти та звісно, ж кохати! Що, незважаючи на необхідність постійно бути сильними, мужніми, вирішувати ряд повсякденних проблем, вони здатні переживати і радість від почуттів,  і часом смуток, а також гостру необхідність іноді скидати з себе маску серйозності, ставати трішки слабшими. І це не просто слова, адже їм вдалося на всі 100% довести усім присутнім, що у них також є серця, які наповнені почуттями, вмінням співпереживати, любити, а глядачі, в свою чергу, переконалися в цьому з перших акордів, з першої строчки вірша та пісні, з перших щирих поглядів і посмішок.

Хлопці на декілька годин перестали соромитись та відкрили завісу своїх почуттів, намагаючись за допомогою музики, віршів розповісти нам про те, що ж вони насправді відчувають.

Вечір розпочався з вітального слова ведучого Віталія Павлова та слайд-шоу фотографій хлопців. Згодом ми могли чути неймовірно зворушливу інструментальну композицію, у виконанні усіх членів Музичної студії: Романа Завгороднього та Сергія Клєстова (бас-гітара), Олександра Бондарєва (фортепіано), Артура Погоріленка, Дмитра Федорка та  Артема Чалова (акустична гітара), Сергія Гаврилова (перкусія) та голови студії – Богдана Бондаренка.

Глядачів також потішив невеличкий екскурс в анатомію – інсценування членами студії уроку біології, на якому викладач розповідав усім присутнім, що все-таки, незважаючи на всі сумніви, у чоловіків є серця, до того ж великі та чуттєві.

Крім того, гості насолоджувалися  вже гаряче улюбленими піснями відомих українських гуртів «С.К.А.Й.», «Плач Єремії», «ТІК», які подарували нам неперевершені вокалісти Артур Погоріленко та Євгеній Шакотько. Варто сказати, що їм підспівували усі гості, а це, мабуть, є найвищою похвалою. Майстерно були виконані чуттєві пісні гурту «Океан Ельзи» «Для тебе» та «Все буде добре».

 Звісно ж, родзинкою вечора стали душевні авторські композиції «Художниця», «Інструкція» та «Повернусь до життя»  талановитого гурту «ІmageEffect», який був заснований на базі Музичної студії.

Надзвичайно вразили талановиті авторські поезії Романа Макарчука, наповнені неймовірним романтизмом, любов’ю та ніжністю… Декламуючи їх, автор передав просто неймовірні емоції.

«Ми хотіли, щоб на цю годину кожен присутній забув про те, що він прийшов на якийсь концерт. Завдання, яке ми для себе ставили, якщо можна так сказати взагалі, полягало в тім, щоб досягнути певної межі, на якій Ви розумієте те, що ми говоримо правду, досягнути рівня довіри, на якому можна було б в стінах 433 в будь-який момент сказати, що тут зібралися лише найближчі друзі, з якими можна поділитися найсокровеннішим секретом. Тепер Ви знаєте про цей секрет, бережіть його… Більше нікому про нього ми вже не скажемо!» – підсумовує Макарчук Роман.

Я впевнена, що цей творчий вечір Музичної студії не залишив байдужим абсолютно нікого, адже те, з яким талантом, музичною та акторською майстерністю, з якою щирістю виступали для нас хлопці, підкорило усіх. Саме тому я хочу висловити безмежну вдячність усім, хто брав участь в творчому вечорі Музичної студії СПЮФ і побажати їм натхнення, успіхів у творчості та досягнення нових висот. Сподіваємось, що ми зовсім скоро знову зможемо почути і отримати задоволення від вашого виступу!

Звіт підготувала Олеся Машталер,
Фото: Кирило Король

tv1

tv2

tv3

tv4

tv5

tv6-7

tv8

tv9

tv10

tv11

Від колективу Музичної студії висловлюємо окрему подяку Кирилу Королю, Віталію Павлову, Євгенію Шакотьку та Ярославу Земляному за допомогу у створенні цієї незабутньої атмосфери.

3530 Останнє редагування 30 квіт. 21:08 |

Коментарі