HONOR ET GLORIA, UTILITAS

06 квіт. 23:11 |

День відкритих дверей та святкування 180-річчя юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

(6 )

 

У першу суботу квітня в стінах нашої Альма-матер відбулися одразу дві важливі події: День відкритих дверей та День юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Захід розпочався о 10 годині в актовому залі Головного корпусу з виступу ректора університету – доктора філософських наук Леоніда Васильовича Губерського.

Нині університет святкує 180-ту річницю з дня заснування, а саме тому цей рік є особливим, як наголосив у своїй промові Леонід Васильович. Він привітав усіх присутніх з визначною датою й у рамках Дня відкритих дверей розповів абітурієнтам та їх батькам про структуру університетута представив його очільників. Коротко було викладено історію заснування та розвитку Київського національного університету, згадали про його видатних діячів, здобутки як попередніх поколінь, так і про нинішні досягнення у сфері науки та культури, про високі міжнародні рейтинги нашої Альма-Матер в QS-2013, Scopus-2013 та Webometrix-2013. Ректор розповів також про студентське самоврядування, профспілку студентів, про бази проходження практики та відпочинку, про культурну діяльність нашого університету, а саме – про музеї, Мистецький салон, галерею та унікальну експозицію присвячену Кирило-Мефодіївському братству, що знаходяться на території університету. Усе це свідчить про дійсно значний рівень знань наших студентів, вимогливість викладачів, якість освітньої системи та про високі можливості духовного розвитку.

Для абітурієнтів було проведено зустрічі з деканами відповідних факультетів та очільниками інститутів, де усі бажаючі могли задати запитання стосовно вступної кампанії та особливостей навчання. Декан юридичного факультету Іван Сергійович Гриценко зустрівся з майбутніми вступниками у ауд.340 та розповів про перспективи розвитку факультету, а зокрема про відкриття нової спеціальності «Інтелектуальна власність» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр». Кожен з присутніх отримав вичерпну відповідь з приводу вступу та мав змогу ознайомитися з інформацією стосовно діяльності факультету, його структурою, умовами навчання та проживання в гуртожитку, можливостями та перспективами, що відкриваються перед студентами юридичного факультету.

Та найбільш важливою подією цього дня стала зустріч випускників минулих років і святкування Дня юридичного факультету. Дану традицію було започатковано п'ятдесят років тому. Цього річ ми святкуємо 180-ліття нашого факультету, першого істинно юридичного факультету на теренах Російської імперії з моменту заснування у 1834 році, що й надалі лишається зразком високих стандартів у сфері правничої освіти, осередком правової думки в Україні.

Студенти та випускники до дня факультету підготували урочистий концерт, що розпочався з декламації авторських віршів студенток Марії Петровської і Марти Дудар та студентського гімну «Гаудеамус» у виконанні вокальної студії.

У привітальному слові декан юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Гриценко Іван Сергійович згадав історію факультету, вшанував його видатних діячів та подякував випускникам і студентам за їх активну діяльність та значний внесок у розвиток правової освіти і науки.

З привітанням також виступили випускник юридичного факультету 1962року почесний ректор Київського університету права НАН України Шемшученко Юрій Сергійович, ректор Національної школи суддів України Онищук Микола Васильович, декан філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка доктор філософських наук Конверський Анатолій Євгенович, випускники минулих років та голови Студентського Парламенту Юридичного Факультету Олена Шурин і Студентської Ради гуртожитку №5 Олександр Мельник.

З подарунком виступили також вокальна студія, виконавши низку чарівних пісень, учасники танцювальної студії з запальним рок-н-рольним танцем та навіть колишні випускники факультету. Також поетична студія підготувала збірку віршів, присвячених 180-річчю факультету, примірники якої роздали усім гостям. Оригінальною постановкою запам'ятався номер музичної студії, представники якої підготували номер "Historia De Un Amor" і подарували присутнім дебютні альбоми заснованої на базі даного підрозділу музичної групи Image Effect.

На сьогоднішній день юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка – це символ якості та високих стандартів у сфері правничої освіти, це заклад, в стінах якого вчилися люди, що змінювали нашу державу, наше майбутнє. Ми маємо пишатися нашою Альма-матер, її історією та примножувати її здобутки, наполегливо та віддано працюючи, підтримувати існуючі традиції та створювати нові. І в першу суботу квітня кожного року згадувати теплими словами та щирими посмішками найкращі роки студентського життя й обов'язково завітати до красеня Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Текст – Лотош Ксенія, студентка ІІ курсу юридичного факультету
Фото – Фрич Микола, студент ІІ курсу юридичного факультету

 

12345

 

4999 Останнє редагування 11 лип. 13:41 |

Коментарі