HONOR ET GLORIA, UTILITAS

17 бер. 21:22 |

На шляху до спортивних перемог: турнір з футзалу до Дня юридичного факультету

(1 Голосувати)

 

Напередодні святкування Дня юридичного факультету всі спортсмени та вболівальники мали змогу трішки відпочити від навчання та приєднатися до турніру із футзалу – повболівати за улюблену команду або ж і самим спробувати свої сили. Змагання відбулися внеділю 16 березня о 12.00 у спорткомплексі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що знаходиться за адресою вул. Академіка Глушкова, 2.

У запеклута бурхливу боротьбу за кубок вступило шість команд: «Територія Успіху», «Вимпєл», «Образ», «Троянці», «Фортуна» та«Спартанці» – збірна команда викладачів юридичного факультету.

Учасники під час турніру були поділені на дві групи по три команди в кожній.Після цього були розіграні перші матчі. Гра була цікава, напружена та захоплива. Навряд чи можна було знайти того, хто не бажав би принести своїй команді таку важливу для неї перемогу та здобути переможний кубок. Саме тому всі гравці викладалися на повну, наполегливо та невтомно наближаючись до мети.

Проте за результатами матчів до півфіналу потрапили лише чотири з них – «Територія Успіху», «Вимпєл», «Образ» та «Фортуна». Саме їм випала нагода позмагатися за призові місця та почесне звання «Найкращої команди юридичного факультету».

За підсумками проведених матчів третє місце посіли гравці «Фортуни» (капітан – Аліменко Олександр).Срібло ж отримала команда «Територія Успіху» (капітан – Гончар Олексій).Завдяки докладеним зусиллям, наполегливості та непереможному командному духу перше місце зайняли й, відповідно, отримали омріяний кубок гравці «Вимпєла» на чолі з капітаном Мостовенком Юрієм, виборовши перемогу за серією післяматчевих пенальті.

Також відбулося нагородження за досягнення та гарну груучасників турніру, які продемонстрували найвищий рівень гри та професіоналізм. Вони отримали відповідні відзнаки та звання:«Найкращого гравця», «Найкращого воротаря», «Найкращого бомбардира», «Найкращого захисника», «Найкращого півзахисника» та «Найкращого нападника» за підсумками проведеного турніру.

Усі спортсмени були нагороджені почесними грамотами та призами, які не тільки підтверджують високий рівень гравців, а й їх активнуучасть у житті нашого факультету.Переможці ж здобули кубок і призовий фонд у розмірі 300 гривень.Варто також наголосити на тому, що позмагатися прийшли не лише студентиюридичного факультету, а й випускники та викладачі, які теж залюбки взяли участь в змаганнях та якнайкраще проявили себе у грі.

Даний турнір, як уже згадувалося, було приурочено до святкування Дня юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Спортивні змагання у стінах нашої Альма-Матер проводяться регулярно, тому всі бажаючі завжди можуть сміливо брати участь у таких заходах, аби перевірити свої спортивні здібності, показати вміння та просто весело і з користю провести вільний час.

Текст –Лотош Ксенія, студентка ІІ курсу юридичного факультету
Фото – Залізко Оксана, студентка І курсу магістратури юридичного факультету

 

12

3

 

3693 Останнє редагування 18 бер. 21:29 |

Коментарі