Версія для друку
29 лист. 00:24 |

З Днем народження, СПЮФ!

(9 )

 

Мабуть, це один з тих ранків, коли прокидаєшся одразу з посмішкою на обличчі та солодким передчуттям. День, якого з нетерпінням очікуєш цілий рік, а проживаєш як одну яскраву мить, захопливу та неповторну. Один вечір у колі найближчих друзів, у вирі спогадів та почуттів. Свято, якого наші студентські серця чекали, переповнюючись емоціями та лише радісними хвилюваннями – День народження Студентського парламенту юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вечір вівторка, 26 листопада, проведений у клубі «Планета», який знаходиться на території студмістечка нашого університету, напевне, надовго запам’ятається всім присутнім своєю дивовижною та запаморочливою атмосферою, теплотою та несподіванками, дружніми жартами й щирими посмішками таких вже рідних один одному людей.

Восьмий День народження СПЮФ було вирішено відсвяткувати у дусі всім відомого фільму «Великий Гетсбі». Саме завдяки кропіткій роботі організаторів, обов'язковому дрес-коду та особливому присмаку свободи й контрастів так тонко й напрочуд вдало 20-ті роки минулого століття хоча б на один вечір увірвалися в рутинне життя звичайних студентів. Але витонченість, дивний шарм, краса та романтична загадковість однієї з найдивовижніших епох в історії людства, мабуть, назавжди залишать слід у серці кожного, хто приєднався до святкування.

Згадуючи минулий вечір, неможливо втриматися, щоб мрійливо не посміхнутися. Душевні слова, подарунки, сюрпризи. Що ще потрібно, аби свято вдалося? Їх було чимало. Чарівне й палке танго у виконанні учасників Хореографічної студії СПЮФ «People» стало одним із перших подарунків, який приємно приголомшив та захопив гостей вечору виром емоцій. Двома чарівними піснями «Learningtheblues» та «Thegoodlife» підтримав свято та порадував присутніх студент 1 курсу Ростислав Слободянюк. Одним з сюрпризів від організаторів стала несподівана версія відомого «Тюремного танго» у виконанні Анни Товмач, Марії Михалко та Анастасії Ковтун, що якнайкраще відтворило головну ідею вечора – поєднати «золоті двадцяті» та неповторні студентські спогади, яких за роки наполегливої роботи в студентському парламенті назбиралось чимало.

Також не можна залишити поза увагою учасників музичної та вокальної студій Студентського парламенту юридичного факультету, адже саме їх виступ не залишив байдужим вже точно нікого. Артем Чалов, Артур Погоріленко, Дмитро Федорко та вокалісти Ксенія Коршунова, Роза Маркарян та Євген Шакотько «запалили» зал просто дивовижним виконанням таких знайомих та неймовірно чудових пісень як «Стрела», «Rollinginthedeep», «Rapeme», «SomebodythatIusedtoknow», «Skyfall» та «Nowomannocry». Музика та енергетика виконавців настільки зачарували слухачів, що просто неможливо було утриматися від танцю. І так, танцювали всі!

Протягом вечора гості мали змогу поспілкуватися зі старими друзями та завести нові знайомства з цікавими й неординарними людьми, а такожпозмагатися один з одним у веселих конкурсах та здобути смачні призи. Та найбільше всіх цікавили, мабуть, саме результати конкурсу на звання «Найстильнішої пари вечора». Адже кожен, хто завітав на свято, намагався одягнутися так, як це робили люди, що жили в епоху двадцятих років минулого століття. Це була ніби гра – настільки захоплива, що, якщо пильнувати, то можна було помітити речі, які справді прожили ту епоху. У підсумку в даній номінації перемогли Артур Погоріленко та Марія Михалко, за що отримали смачні призи. Також свої подарунки та подяки отримали голови всіх відділів Студентського парламенту юридичного факультету за їх активну участь.

Варто відзначити також приємний подарунок від «ветеранів» СПЮФ Олени Шурин, Катерини Солодової, Альони Казанцевої, Ілони Сокол, Оксани Залізко та Юлії Савчук. Їхні слова, сповнені оптимізму, вдячності та відвертості залишили слід у серцях усіх присутніх. На завершення дівчата виконали пісню-девіз всіх цих років їхньої відданої праці і поділились теплими спогадами про незабутні дні, прожиті пліч-о-пліч зі своєю новою родиною, яку вони знайшли саме тут – в СПЮФ, в такій рідній вже аудиторії 433.

Радісні переживання, щирі посмішки та справжні друзі. Що ще потрібно, аби День народження вдався на славу? Мабуть, лише хороша музика та усвідомлення того, що все ще попереду: нові досягнення й здобутки, нові члени студентської родини, нові зустрічі й приємні враження.

Текст – Лотош Ксенія, студентка ІІ курсу юридичного факультету
Фото – Король Кирило, студент І курсу юридичного факультету
Прес-центр Студентського парламенту юридичного факультету

getsbi1

getsbi2

getsbi3

getsbi4

getsbi5

 

3814 Останнє редагування 29 лист. 00:30 |