HONOR ET GLORIA, UTILITAS

28 лист. 18:59 |

Брейн-ринг на юридичному факультеті

(1 Голосувати)

25 листопада 2013 року на теренах юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся брейн-ринг, у якому взяли участь студенти юридичного факультету різних курсів. Організаторами заходу були члени Відділу освіти СПЮФ . Ведучою заходу стала Ірина Романчук (студентка 5 курсу ОКР «Спеціаліст»), якій вдалося налаштувати аудиторію на продуктивну та цікаву гру. Учасники зуміли повністю сконцентруватися на грі, проявивши не лише неабиякі інтелектуальні здібності, а й свої творчі якості.

Молоді команди проявили неабияке захоплення грою. Брейн-ринг пройшов у дусі здорової конкуренції, розкрив широкий спектр знань студентів, надаючи змогу відповідати, спираючись не тільки на знання, а й , без сумнівів, на логічне мислення. Учасники відзначилися завзяттям та надзвичайно високим рівнем активності.

В кінці кінців переможцем запеклої боротьби з невеликим відривом стала команда «С вещами на выход». Друге почесне місце зайняла команда «Тюльпан--М». Всі учасники були нагороджені грамотами та призами, а вищезгадані команди – ще й «путівками» до фіналу, який відбудеться незабаром.  

Безсумнівно, даний захід сприяв розкриттю власного потенціалу кожного студента, надавши можливість перевірити власний рівень підготовки та згуртовано попрацювати у команді.

Підготувала студентка 3 курсу Марія Костенко

1

2

3

4

5

6

3806

Коментарі