HONOR ET GLORIA, UTILITAS

27 лист. 15:29 |

Захоплюючий світ радянського кіно разом із Вокальною студією юридичного факультету

(3 )

 

25 листопада о 13:00 в аудиторії 433, в стінах Червоного корпусу Вокальна студія Студентського парламенту юридичного факультету перенесла усіх присутніх в дивовижний, захоплюючий, романтичний, інколи трагічний, але надзвичайно прекрасний світ – світ радянського кіно. Ці фільми ще наші батьки знають змалечку, адже творчість таких геніальних, культових режисерів та митців як Ельдар Рязанов, Леонід Гайдай, Леонід Квініхідзе, Світлана Дружиніна, пройшла крізь роки і жодне з поколінь не залишила байдужим. Їх картини створили цілу епоху справді високоякісного майстерного кіно, наповненого справжнім гумором, щирими почуттями, непідробними емоціями та долями кіногероїв, яким співчував та з якими співпереживав увесь Радянський Союз. Ці фільми хочеться передивлятись численну кількість разів, оскільки справжні шедеври не можуть набридати.

Саме цьому ностальгічному недалекому минулому був присвячений творчий вечір Вокальної студії. 

Кадри з улюблених радянських фільмів, гвоздики, гітара, вінілові пластинки, чайні сервізи за часів наших бабусь та дідусів – усе це підтримувало ту виняткову атмосферу, яка допомогла усім присутнім поринути з головою ще у часи дитинства наших батьків.

Вокальна студія підійшла до справи надзвичайно креативно, тому усі події ніби відбувалися на екрані телевізора сімейної пари, яка вирішила переглянути улюблені радянські фільми, перемикаючи з одного каналу на інший.

Вечір розпочався із виконання пісень «Звенит январская вьюга» та «Вдруг как в сказке скрипнула дверь» із видатного кінофільму «Иван Васильевич меняет профессию». 

Згодом глядачі насолоджувалися найвідомішими композиціями із таких видатних кінокартин, як «За двома зайцями», у виконанні імпозантного та харизматичного Голохвастова, та  мужніх парубків із «Гардемарины, вперед!».

Яскравою родзинкою вечора стало виконання улюблених пісень із кінофільмів  «Девчата», «Гостья из будущего» та «Служебный роман».

Крім того, Хореографічна студія Студентського парламенту юридичного факультету, учасники якої виконали запальний танець, також подарувала усім присутнім неймовірний настрій та зарядила справжнім драйвом.

Звичайно ж, не обійшлося без легендарної «Кавказской пленницы», але переробленої на новий лад – історія почалася з того, що троє бідолах-студентів вирішили викрасти відмінницю перед сесією. Дане дійство не обійшлося без музичного супровіду -  красуня, спортсменка, комсомолка, відмінниця Ніна заспівала «Где-то на белом свете», а  нещасні викрадачі -  «Если б я был султан». 

Одним з найскравіших виступів творчого вечора стало виконання усіма улюбленої сцени з кінофільму «Ирония судьбы, или С лёгким паром!», в якій нашим студентам-вокалістам завдяки неабиякій акторській майстерності  вдалося, мабуть, найближче зі всіх наблизитись до оригіналу. Гармонійним доповненням до цієї комічної сценки стало надзвичайно душевне виконання ліричних пісень під акомпанемент гітари  - «Если у вас нету тёти» і «Мне нравится, что вы больны не мной».

Після цього глядачі перенеслися у вир яскравих емоцій та бурю почуттів, які подарувала героїня кінофільму «Карнавал» із піснею «Позвони мне, позвони!» А яскравим продовженням стало виконання композиції «Леди Совершенство» з улюбленого нами кінофільму «Мэри Поппинс, до свидания».

Апофеозом вечора стало зворушливе виконання Вокальною студією пісні «Ветер перемен». 

Творчий вечір не залишив нікого поза враженнями – гарний настрій був гарантований усім присутнім. За що ми від щирого серця дякуємо усім учасникам Вокальної студії Студентського парламенту юридичного факультету та бажаємо їм натхнення та успіхів у подальших творчих звершеннях!

IMG 9231

 

 

IMG 9288

 

IMG 9297

 

IMG 9300

 

IMG 9312-1

 

IMG 9331 

Текст – Машталер Олеся, студентка ІІІ курсу юридичного факультету

Фото – Дергалюк Тетяна, студентка ІІІ курсу юридичного факультету

Прес-цетр Студентського парламенту юридичного факультету

 

 

 

3779 Останнє редагування 28 лист. 18:53 |

1 коментар

  • Коментувати Тетяна Анатоліївна Трубчанінова 06 груд. 13:40 | Автор Тетяна Анатоліївна Трубчанінова

    Дякую за запрошення (а також за попередні і, сподіваюсь, наступні), за блискучу атмосферу, шквал позитивних емоцій, почуття захвату і гордості за приналежність до факультету, де вчаться такі красиві, розумні і талановиті студенти. Щиро, від усього серця дякую за те, що розповсюджуєте позитив, гарний настрій та "їжу" для душі!!!

Коментарі