HONOR ET GLORIA, UTILITAS

22 жовт. 17:19 |

Cтуденти юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідали з екскурсією Музей історії української дипломатичної служби Міністерства закордонних справ України

(2 )

21 жовтня 2013 року студенти юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідали з екскурсією Музей історії української дипломатичної служби Міністерства закордонних справ України. Під час відвідин майбутні юристи отримали змогу ознайомитися з історією української дипломатії з часів формування української державності до сьогодення. Так, зовнішньополітична служба України має давні традиції, засновані, передусім, на дипломатичному досвіді Київської Русі-України. Водночас, витоки української дипломатії є значно глибшими. Відтак, її коріння слід шукати на стику візантійської і римської традицій, що лежать в основі усіх сучасних європейських держав.

Також студенти дізналися про видатні постаті українських дипломатів, історичний досвід діяльності української держави на міжнародній арені.

Не менш цікавим видалося учасникам екскурсії ознайомлення із експозицією Музею, у складі якої – історичні документи, матеріали, фактичні свідчення про шляхи розвитку дипломатії в Україні, пам'ятні подарунки, що репрезентують відносини МЗС з іноземними державами.

Усі залишилися задоволеними та приємно здивованими теплим прийомом в стінах Музею. Особливу подяку хочемо висловити Марущинцю Василю Івановичу за надзвичайно пізнавальну розповідь про становлення української дипломатичної служби. Сподіваємося, що подібні заходи сприятимуть формуванню високопрофесійних фахівців в галузі юриспруденції та допоможуть розвинути високий рівень правової свідомості та правової культури студентської молоді.

mzs1

Фото 1


mzs2

Фото 2


mzs3

Фото 3


mzs4

Фото 4


mzs5

Фото 5


mzs6

Фото 6


3994

Коментарі