Версія для друку
16 жовт. 22:52 |

Коридорами Червоного корпусу

(3 )

14 жовтня в стінах Червоного корпусу завдяки старанням активістів Студентського парламенту юридичного факультету було проведено Квест для першокурсників «Коридорами Червоного корпусу». Головною метою цього заходу було залучення студентів до активного та корисного проведення часу, виявлення ентузіазму серед членів студентського парламенту, намагання згуртувати небайдужих до історії свого факультету та університету загалом, введення першокурсників в активний процес студентської співпраці та отримання позитивних емоцій від спілкування.

В ході заходу студенти-першокурсники, об’єднані в команди від 3 до 5 осіб, разом з гідами відповідали на цікаві запитання про історію університету, його видатних діячів, та, власне, про приміщення, що знаходяться в Червоному корпусі.

Сам захід пройшов злагоджено, з чітко встановленими правилами, які не порушувала кожна з команд. Учасники ретельно підготувалися: продумали назви команд, їх девізи, відповідний зовнішній вигляд. І хоч першокурсники чимало нервували, допомога та підтримка їх гідів та організаторів Квесту допомогла учасникам гідно дійти до фінішу, а переможцям отримати грамоти та призи у вигляді солодощів.

Цей захід сприяв розширенню знань студентів про їхню Альма-матер, ознайомленню з його структурою та дружнім зв’язкам між різними відділами студентського парламенту. Адже організацією Квесту займались активісти з відділу освіти Студентського парламенту юридичного факультету, брали участь студенти з організаційного відділу, тож це звісно допомогло створити дружню атмосферу взаємодопомоги. Заходи такого типу забезпечують розвиток особистості студентів, формують навички майбутніх організаторів, керівників, виконавців, дають можливість виявити та реалізувати різні здібності. Вони є не просто розважальними, а мають пізнавальний характер, що є їх суттєвою плюсом,покликані не лише розважити молодь, а й продемонструвати реальні можливості студентського самоврядування в організації цікавого і активного студентського життя.

Статтю підготувала
студентка 1 курсу Тетяна Войтович

1234

3873