HONOR ET GLORIA, UTILITAS

05 бер. 16:02 |

«Довгоочікувана поїздка»

(0 )

З чудовим весняним настроєм студенти соціальних відділів юридичного факультету та факультету психології (голова – Казанцева Юлія) прямували до автобусу. Ми всі вже давно чекали на цю поїздку – поїздку до дитячого будинку «Чебурашка» в с.м.т. Рокитне. Для подорожі ми обрали першу суботу березня, оскільки хотіли першими привітати діток з початком весни. Час в дорозі пройшов дуже швидко, адже ми були в очікуванні великої зустрічі з дітлахами.

Приїхавши до дитячого будинку найприємнішим для нас було те, що з часу останнього нашого візиту нас не забули. Ми всі разом поринули у спогади, як проводили квест, конкурси та показували фокуси.

Цього разу діток у «Чебурашці» стало більше – 12 хлопчиків і 7 дівчаток, тому ми провели нові конкурси на знайомство. Трішки згадавши один одного та познайомившись з новенькими вихованцями, ми перейшли до жвавих ігор. Дитячий будинок сповнився гучним сміхом, щастям і позитивом. Далі на наших маленьких друзів чекав сюрприз, адже ми приїхали не з пустими руками. Кожному з діточок дісталися іграшки, канцтовари, книжки та касети з улюбленими мультфільмами. Нашим основним подарунком став відео програвач, який студенти нашого університету подарували для дитячого будинку. Також протягом року учасники соціальних відділів організовували багато handmade вечорів, вироби з яких також попрямували до діток.

Разом з нами цього дня до дитячого будинку приїхала ініціативна група від організації «Колесо добрих справ». Вони провели для дітей майстер-клас з виготовлення підсвічників. Ця робота настільки захопила нас і малят, що ми забули про всі свої турботи.

Але знову пришов час прощатися. Хлопчики й дівчатка запрошували нас знову приїжджати до них і затримуватися на довше. Дитячі мрії повинні збуватися, і ми робитимемо все, що в наших силах аби ці дітки стали щасливими, а їхні мрії стали реальністю.

Учасник соціального відділу
студентського парламенту
юридичного факультету
Товмач Анна

«Довгоочікувана поїздка»

Фото 1

«Довгоочікувана поїздка»

Фото 2

«Довгоочікувана поїздка»

Фото 3

«Довгоочікувана поїздка»

Фото 4

3953 Останнє редагування 04 квіт. 15:04 |

Коментарі