HONOR ET GLORIA, UTILITAS

02 груд. 21:12 |

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

(0 )

Щороку 1 грудня в усьому світі відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров'я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про ВІЛ-інфекцію, поширення якої набуло глобальних масштабів.

Тому 30 листопада активісти соціального відділу Студентського парламенту юридичного факультету провели Акцію до Дня боротьби з ВІЛ/СНІД та Міжнародного дня солідарності з ВІЛ-інфікованими, головним завданням якої був збір коштів для дітей для ВІЛ/ СНІД хворих дітей, які виховуються в Київському міському будинку дитини «Берізка» (цей дитячий будинок є єдиним спеціалізованим закладом медико-соціальної реабілітації для дітей).

Кожен мав можливість, придбавши червону стрічку як символ обізнаності про ВІЛ-інфекцію, пожертвувати гроші для хворих дітей і тим самим показати свою небайдужість не лише до них, але й до даної проблеми загалом.

Відтак власними силами студентів юридичного факультету були зібрані кошти у сумі 1600 грн. На них будуть закуплені необхідні речі, які ми передамо в дитячий будинок «Берізка».

Також в університеті було поширено листівки фонду АнтиСНІД під назвою «Навіщо нам знати більше про ВІЛ/СНІД?» з інформацією про нинішній стан поширення СНІДу в Україні, шляхи передачі ВІЛ та центри здачі крові для перевірки на наявність ВІЛ-інфекції.

Жоден студент та викладач не залишився осторонь даної Акції. Адже зараз СНІД - це проблема не окремої людини, а всього суспільства.

Тому давайте разом подолаємо СНІД, поки він не подолав нас!

Бодак Олена,
учасник соціального відділу
Студентського парламенту
юридичного факультету

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Фото 1

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Фото 2

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Фото 3

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Фото 4

3640 Останнє редагування 04 квіт. 15:04 |

Коментарі