HONOR ET GLORIA, UTILITAS

25 жовт. 21:55 |

«Для мира ты кто-то, а для кого-то ты – целый мир»

(0 )

Холодний осінній похмурий день не передбачав ніяких позитивних змін... Заклопотані люди поспішали у своїх справах... Звичайні робочі будні...

Але серед сірої маси людей завжди знайдуться ті, хто буде заклопотаний не собою, а справами, пов'язнаними з реальними проблемами суспільства. Це був соціальний відділ студентського парламенту юридичного факультету. 23 жовтня у нас відбулася акція, що поєднує людей – «Для мира ты кто-то, а для кого-то ты – целый мир».

Отже, зібралися ми в кав'ярні «Часопис». Ввійшовши до неї, кожен з нас одразу відчув домашній затишок. Чашка чаю або кави зігріла від зовнішнього холоду і ми розпочали. Кожен спочатку соромився, боявся сказати щось не те, але пройшло зовсім небагато часу, як уже всі уважно слухали одне одного. Суть акції полягала в близькому знайомстві учасників соціального відділу, у розкритті для себе нових людей, у визначенні нових поглядів на світ. Наша розмова була настільки теплою і приємною, що кожен, на мою думку, знайшов ту людинку, з якою йому буде найприємніше спілкуватися, знайшов частинку своєї душі в іншій людині.

Час пролетів дуже швидко. Ми розповідали і розповідали, а потім ділились тим, щонайбільше запам'яталось. Як виявилось, кожен виніс для себе щось нове з життя інших людей.

Хоч як би добре нам не було, але потрібно було завершувати, знову виходити на холодну вулицю та повертатись до буденних справ.

Ця акція надовго лишиться у моїй пам'яті. Окрім того, що я дізналась багато нового про своїх старих знайомих, я знайшла багато людей схожих за своїми поглядами на мене та близьких мені по духу.

Я вважаю, що подібні дійства потрібно частіше проводити в нашому університеті, адже це неабияк зближує людей, дає їм багато нових емоцій та ідей, надихає на нові звершення.

Учасник соціального відділу
студентського парламенту
юридичного факультету
Товмач Анна

Для мира ты кто-то, а для кого-то ты – целый мир

Фото 1

Для мира ты кто-то, а для кого-то ты – целый мир

Фото 2

3410 Останнє редагування 04 квіт. 15:07 |

Коментарі