HONOR ET GLORIA, UTILITAS

10 лист. 20:20 |

Традиційний квест "Лабіринтами університету"

(0 )

Цьогорічний квест приніс немало задоволення учасникам та організаторам, команди гарно попрацювали і зарядились позитивною енергією на весь день.

Учасники виявились не лише розумними та ерудованими (повірте, питання були не зовсім «легенькі», особливо для першого курсу), але й креативними та талановитими. Студенти творчо підійшли до визначення назви своїх команд. Так, «Румпельштільцхельн і компанія» - досить оригінальна назва, яким чином вона пов'язана з квестом – ми не знаємо, але для її розуміння потрібно було в дитинстві читати казки Братів Грімм. Друга команда не забуває про те, що вони – майбутні юристи і цінують,тому вони обрали назву «Анна Товмач і партнери». Також до квесту приєднались «Максимум» та «Juris vincere».

Ознайомившись з правилами (відповівши на запитання, ти йдеш до наступного місця, де отримаєш нове запитання і так далі), учасники стрімголов бігали університетом, кожна команда прагнула стати переможцем.

Цікаво те, що студенти шукали портрет Булгакова в приміщенні університету. До того ж їм потрібно було догадатись, що шукають вони самевідомого російського письменника, який навчався у нашому університеті, за його цитатою:

- Вы – не Достоевский!
- Ну, почем знать, почем знать.
- Достоевский умер!
- Протестую! Достоевский бессмертен!

Думаю, це не проблема для тих, хто вивчав зарубіжну літературу в школі.

Але не зовсім легко було здогадатись першокурсникам, яка єдина кафедра юридичного факультету знаходиться на третьому поверсі червоного корпусу, оскільки адміністративне право вони ще не почали вивчати.

Після активної роботи були визначені переможці – це команда з казковою назвою «Румпельштільцхельн і компанія», минулорічні переможці,які за свою виснажливу працю отримали торт, яким дружно посмакували.


Студенти весело провели час та відкрили багато нового для себе. І як сказала ведуча заходу Скічко Катерина: «Проведення квесту «Лабіринтами університету» може стати доброю традицією для активних студентів нашого факультету».

Організаційний відділ СПЮФ

Традиційний квест Лабіринтами університету

Фото 1

Традиційний квест Лабіринтами університету

Фото 2

Традиційний квест Лабіринтами університету

Фото 3

Традиційний квест Лабіринтами університету

Фото 4

Традиційний квест Лабіринтами університету

Фото 5

3504 Останнє редагування 04 квіт. 15:09 |

Коментарі