HONOR ET GLORIA, UTILITAS

30 лист. 22:42 |

Творчий вечір на юридичному факультеті: «Ласкаво просимо у шалені 80-ті!»

(0 )

28 листопада в аудиторії Студентського парламенту юридичного факультету усі бажаючі мали можливість на кілька годин зануритись у атмосферу кінця минулого століття – тут відбувався творчий вечір, присвячений періоду 80-90-х років.

Захід проходив у формі музично-театральної постановки за участю театральної студії, музичної та вокальної студії, поетичної, а також студії бального танцю. Інтригуючий початок: мама з татом, навпроти них – діти, котрих цікавить лише одне питання: «Ну, і звідки ми взялись?» І розпочалася історія. Середина 80-х, студенти нашого юридичного факультету, пари і дискотеки, «на морозиво» «в кіно» і «на концерт групи «Міраж»... Історія мила і проста: скромна першокурсниця, постійно супроводжувана купою підручників («у мене ж залік завтра!») і впевнений у собі мачо-четвертокурсник, котрий у цю «сіру мишку» закохується. Невинні загравання юного залицяльника, його розрив з дівчиною, така прекрасна скромність поведінки «сірої мишки»... І що найголовніше – уся історія була насичена чудовими виступами юристів-вокалістів. «Felicita», «Venus», «Cherry lady», «Don't speak», «An Englishman in New York», «Don't worry, be happy», «Who Wants to Live Forever», «Perhaps, Perhaps, Perhaps», «Hallelujah», «Музыка нас связала» - направду, своєрідний мюзикл вийшов! Варто сказати, що про одяг тих часів наші юні герої також подбали. Сорочки в клітинку, яскраві спіднички-кльош, сукенки – все, як колись, як за часів юності наших батьків...

Не можу не зазначити, що пісня «Who Wants to Live Forever» виконувалась під акомпанемент нещодавно створеної музичної студії Студентського парламенту юридичного факультету. А ще – в межах вечору голова поетичної студії представила унікальний фотоальбом «Діти 90-х», де були зібрані різноманітні фотографії з дитинства студпарламентарів.

Щодо наших головних героїв, то без хепі-енду не обійшлося: все закінчилось одруженням.

Дякуємо усім учасникам вечора за чудово проведений час і ... show must go on!

Творчий вечір на юридичному факультеті

Фото 1

Творчий вечір на юридичному факультеті

Фото 2

Творчий вечір на юридичному факультеті

Фото 3

Творчий вечір на юридичному факультеті

Фото 4

3357 Останнє редагування 04 квіт. 15:09 |

Коментарі