HONOR ET GLORIA, UTILITAS

10 лист. 21:46 |

Брейн-ринг на юридичному факультеті

(0 )

8 листопада 2012 року відбулася помітна подія в житті юридичного факультету – брейн-ринг, у якому брали участь студенти першого курсу, а саме 4 команди молодих активістів – «Знатоки», «Dream Team», «Лідер» та «Ліга правосуддя». Організаторами та ведучими гри були члени Відділу освіти - Кирик Анна та Костенко Марія. На учасників було покладено чимало завдань, але із ними вони справилися на «відмінно», проявивши не лише неабиякі інтелектуальні здібності, а й свої творчі можливості, адже для участі вони мали вигадати назву команди, розробити її представлення, девіз та відповідний власний dress – code.

Молоді команди проявили неабияке захоплення грою. Брейн – ринг пройшов у дусі здорової конкуренції, розкрив широкий спектр знань студентів, надаючи змогу відповідати, спираючись не лише на знання, а й, безсумнівно, на логічне мислення. Учасники відзначилися завзяттям та надзвичайно високим рівнем активності. В кінці кінців переможцем запеклої боротьби стала команда «Знатоки» з невеликим відривом.

Всі учасники були нагороджені грамотами та цінними призами, був визначений найактивніший учасник. Сподіваємося, що цей захід сприяв розкриттю власного потенціалу у кожного студента, надавши можливість перевірити власний рівень підготовки та згуртовано попрацювати в команді.

Кирик Анна та Костенко Марія

Брейн-ринг

Фото 1

Брейн-ринг

Фото 2

Брейн-ринг

Фото 3

3898 Останнє редагування 04 квіт. 15:10 |

Коментарі