HONOR ET GLORIA, UTILITAS

29 лист. 01:06 |

Чим цікавляться юристи на дозвіллі або як мешканці гуртожитку юридичні фільми дивились

(3 )

27 листопада 2014 року за ініціативи Студентської Ради гуртожитку № 5 студенти юридичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка зібралися у дружній атмосфері для того щоб переглянути відомий фільм "Адвокат Диявола" з метою гарного часу проводження та здобуття нових знайомств.

Студенти юридичного факультету виявилися надзвичайно комунікабельними та різнобічними. На даний захід з’явилися не тільки першокурсники, а й студенти старших курсів. Хоча фільм не новий, але багато хто його ще не бачив. Під час перегляду фільму всі були зацікавлені сюжетом, у якому молодий адвокат зі штату Флорида Кевін Ломакс не програв жодної справи, хоча брався, здавалося, за такі судові процеси, які виграти було неможливо. І от після чергової справи Ломаксу несподівано пропонують місце консультанта у великій нью-йоркській юридичній компанії «Мілтон Корпорейшн», яку очолює Джон Мілтон. Кевін блискуче проходить випробувальний етап, вигравши декілька гучних справ і тісно зближується з головою компанії. Тим часом молода дружина нової адвокатської легенди Нью-Йорка, Мері Енн, відчуває, що миттєвий злет кар'єри свого чоловіка пов'язаний з якоюсь нечистю, її починають переслідувати дивні видіння, яких Кевін помічати не хоче…

Після перегляду всі дружно висловили свої враження від фільму та розповіли про свої мрії у кар’єрі юриста. Взагалі, можна констатувати, що атмосфера була чудова, всім сподобалося і всі чекають наступної нашої зустрічі.

Стаття – Тригуб Валерія
Фото – Шуляк Валерія
студентки 1 курсу юридичного факультету

film3

film1

film2

film4

12098

Коментарі