HONOR ET GLORIA, UTILITAS

06 жовт. 10:57 |

У гуртожитку юристів відбувся акустичний концерт

(1 Голосувати)

Хіти гуртів Queen, Muse, Океан Ельзи та низки інших прозвучали нещодавно в холі гуртожитку №5 юридичного факультету. В програмі акустичного концерту, організованого самими студентами, взяли участь 10 виконавців з факультету. Вони грали всім відомі хіти у у акустичних версіях.


 “Все пройшло саме так, як мало бути – не приховує свого задоволення від концерту один з його організаторів, студент 1-го курсу магістратури Сергій Коваль. - Спочатку ми хотіли зробити камеро-академічний концерт і намагалися наситити програму здебільшого класичною музикою. Але потім прийшло розуміння того, що хіти Queen, Muse чи Океану Ельзи для сьогоднішньої молоді уже є класикою.”

За словами Сергія, виступу передували 2 тижні інтенсивної підготовки усіх учасників. Їх сьогодні було немало: Ростислав Слободянюк під акомпонемент Олени Скорич виконав романс Олександра Даргомижського “Титулярный советник”. Хедлайнерами програми була музична студія юридичного факультету КНУ у складі вокалістів Романа Макарчука та Євгена Шатько, соло-гітариста Богдана Бондаренка, виконавця на акустичній гітарі Артема Чалова, бас-гітариста Олександра Голода, ритм-гітариста Дмитра Федорка, клавішника Олександра Бондарєва та флейтиста Артура Погоріленка. Саме вони і зіграли всім знайомі хіти, як “Timeisrunningout” гурту Muse, “Wanderfall” гурту Oasis, “Квітку” Океану Ельзи та багато інших.

 “Насправді, такий хороший рівень підготовки дуже здивував – ділиться враженнями від побаченого та почутого голова студради гуртожитку №5 КНУ ім. Шевченка Олександр Мельник. - Я не думав, що наші студенти здатні показати такий високий рівень професіоналізму. Все-таки, юрист – професія не надто творча. Проте дуже добре, що люди знаходять бажання, ентузіазм і час займатись мистецтвом. Треба проводити такі заходи частіше.”

Сам концерт був присвячений до Всесвіднього дня музики. У всьому світі він святкується 1 жовтня вже майже 40 років – з 1975 року, коли ЮНЕСКО прийняло рішення про виділення окремого дня, коли весь світ мусить віддати шану музиці.

Цей акустичний концерт – це тільки початок, обіцяють організатори. Проте, чи не найголовніше, що він доводить – що юристи – не зануди, а всебічнорозвинені творчі люди. Попри всі міфи, які навколо цього існують.

Юлія Михайлюк

Член Студентської ради гуртожитку №5

SZtKC7OV R4

UbzKP7bxJec

VOaa3lQ6FdY

Фото Кирила Короля (1 курс)

17678 Останнє редагування 09 жовт. 21:18 |

Коментарі