HONOR ET GLORIA, UTILITAS

18 лист. 14:46 |

Перший "суботнік" для наших першокурсників

(0 )

По-осінньому хмари пливуть,
По осінньому вітер кигиче...
У далеку лаштуючись путь,
Чорна галич злетілась на віче.

І весь день в берестках стрекотня
Все полохає хмари високі,
Безгоміння осіннього дня
І мій спокій...
Євген Плужник

Гуртожиток №5 не звик до спокою: у нас все кипить ,все змінюється! Зранку 22.09.2012 наші «першачки» вийшли на свій суботник на київських просторах. Не можна сказати,що всі палали бажанням, але все-таки зацікавленість було видно одразу, бо для більшості це стало можливістю познайомитись з однокурсниками,навіть зустріти знайомих зі свого міста, які,виявляється,живуть поверхом вище, провести весело час з новими друзями і поспілкуватись з представниками студентської ради, які доклали зусилля для того,щоб перетворити працю в задоволення.

Інвентар виданий – можна працювати. Ніхто не остався поза межами подій: всі мели, гребли, насипали листя та відносили його. Одразу було видно справжній колектив, який за три тижні встиг полюбити свою нову «домівку» і нову «родину».

Працювати-добре, але відпочивати ще краще! На наших майбутніх завзятих юристів чекав гарячий чай і печиво під відкритим небом. Імпровізований фуршет відбувся на ура, здається, що більшість залюбки ще не раз його повторила.

Територія чиста – мило глянути. І нічого страшного,що через півгодини дмухне вітер і праці не буде видно, але години відпрацьовані, задоволення отримано - це і є приємні моменти студентського життя, про які почує ще не одне покоління...

Гай Катерина, студентка 1 курсу

13427 Останнє редагування 03 квіт. 19:02 |

Коментарі