HONOR ET GLORIA, UTILITAS

18 лист. 14:50 |

освята у студенти або вітаємо у новому домі!

(0 )

kvest1

13 вересня 2012 року відбулась довгоочікувана подія - у студентські лави офіційно було прийнято новачків. Церемонія посвяти пройшла в стінах нашої рідної домівки, гуртожитку № 5.

Хоч наші «новенькі» встигли прибути ще до початку навчального року проте справжньої нагоди познайомитись із студмістечком та гуртожитком у першокурсників ще не було. Таку можливість їм kvest2подарувала Студентська рада гуртожитку № 5. Саме під її егідою було організовано квест. Перед командами першокурсників постали різноманітні захоплюючі та веселі випробування. Подорожуючи від пральні до спортзалу, від магазину до читальної кімнати новачки поступово знайомились з місцями, які повинен знати кожен студент. Наші першокурсники мали змогу не тільки відкрити для себе багато нового та корисного, але й по-справжньому здружитись, адже виконати будь-яке завдання квесту було можливо тільки спільними зусиллями. Та за свої зусилля учасники квесту були урочисто нагороджені та мали змогу нарешті прийняли присягу справжнього студента.

kvest32Та після «тяжких випробувань», які випали на долю наших «новеньких», їм терміново було необхідно відновити свої сили. Для цього Студентською радою гуртожитку в конференц-залі було влаштовано справжнє чаювання з багатьма солодощами. Однакkvest33 найважливішою подією свята стало знайомство студентів одного з одним. Кожен поділився власними враженнями від перших днів навчання. Більше того в такій приємній атмосфері першокурсники нарешті отримали змогу розпитати своїх старших братів - студентів останніх курсів про всіх викладачів, про всі навчальні дисципліни та отримати безліч іншої корисної для «новачка» інформації.

Організований захід виявився дуже вдалим та веселим. Ще довго в коридорах лунали захоплені вигуки та сміх. Ми ж раді повідомити, що на наших мешканців чекає ще чимало подібних заходів, адже попереду заплановано безліч нових та цікавих культурних проектів.

                                                           kvest31

15638 Останнє редагування 03 квіт. 19:04 |

Коментарі